Gdzie oglądać żużel na żywo? Najwięcej transmisji tylko w CANAL+!

Od początku żużlowego sezonu 2024 na antenach CANAL+ i w serwisie CANAL+ online dostępnych jest mnóstwo transmisji ze spotkań ligowych. W naszej ofercie masz dostęp do: PGE Ekstraligi, Metalkas 2. Ekstraligi i Krajowej Ligi Żużlowej.

Jeżeli jesteś kibicem i zastanawiasz się, gdzie oglądać żużel na żywo to CANAL+ online jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Co tydzień znajdziesz u nas mnóstwo „Czarnego Sportu".

W niedziele transmitujemy dwa hitowe mecze najlepszej żużlowej ligi świata – PGE Ekstraligi. Przedmeczowe studia, zapowiedzi, analizy, wywiady i komentarze ekspertów – to wszystko znajdziesz w CANAL+ SPORT i CANAL+ online przy okazji dwóch niedzielnych spotkań PGE Ekstraligi. Transmisje co tydzień od godz. 16:00.

Ponadto w CANAL+ SPORT5, serwisie CANAL+ online i aplikacji dostępne są transmisje wszystkich meczów Metalkas 2. Ekstraligi i Krajowej Ligi Żużlowej, czyli drugiego i trzeciego poziomu rozgrywek.

Spotkania Metalkas 2. Ekstraligi odbywają się zazwyczaj w soboty (od godz. 16:00) i niedzielę (od 13:30). W każdej rundzie pokazujemy pięć transmisji meczów. CANAL+ posiada także prawa do pokazywania wybranych spotkań Krajowej Ligi Żużlowej. Najciekawsze starcia trzeciego poziomu rozgrywek są dostępne na CANAL+ SPORT5 i w CANAL+ online!

Co tydzień zmagania żużlowców będziemy też podsumowywać w naszych autorskich programach: „Magazynie PGE Ekstraligi" (niedziela, godz. 21:15), „Magazynie Metalkas 2. Ekstraligi" (poniedziałek, godz. 22:00), „Kolegium Żużlowym" (środa, godz. 20:00) oraz „Speedway+" (czwartek, godz. 21:30). Wszystkie pozycje dostępne w CANAL+ online!

Na CANAL+ SPORT i w serwisie streamingowym CANAL+ online odbędą się też transmisje z Indywidualnych Mistrzostw Polski. Turnieje finałowe zaplanowane są na: 6.07 (Łódź), 27.07 (Bydgoszcz) i 10.08 (Lublin).

Dla kibiców żużla na żywo: https://pl.canalplus.com/oferta-online/zuzel-na-zywo  jest przygotowana specjalna oferta „3x39" z dostępem do CANAL+ online i najlepszych meczów PGE Ekstraligi. Przypominamy, że na początku marca CANAL+ Polska nabył prawa telewizyjne do spotkań PGE Ekstraligi na lata 2026–2028 oraz do Metalkas 2. Ekstraligi na lata 2025–2027. Tym samym stacja na dobre stała się domem „Czarnego Sportu", gwarantując transmisję w najwyżej jakości.

Reklama marki : CANAL+

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.