Emocje z El Clasico! 100 PLN za każdą bramkę Lewandowskiego w STS!

El Clasico od zawsze wzbudzało ogromne emocje i to nie tylko wśród sympatyków ligi hiszpańskiej. W tym roku hiszpański klasyk będzie wyjątkowy dla polskich kibiców, którzy będą mogli kibicować kapitanowi reprezentacji Polski - Robertowi Lewandowskiemu. Mecz Realu Madryt z FC Barceloną zaplanowano na niedzielę 16 października na godzinę 16:15. Z tej okazji lider branży bukmacherskiej przygotował specjalną ofertę.

Specjalna akcja: EKSTRA BONUS za każdą bramkę Lewego

Dzięki rejestracji przy użyciu kodu "CLASICO", dla graczy czeka dodatkowa nagroda. Wystarczy wytypować zwycięzcę meczu Real Madryt - FC Barcelona i zagrać ten zakład za 10 lub 50 zł. W pierwszym przypadku za każdą bramkę zdobytą przez Roberta Lewandowskiego na konto bonusowe gracza wpłynie 50 PLN, natomiast w drugim przypadku aż 100 PLN! Warto przy tym również zaznaczyć, że do wzięcia udziału w promocji wymagana jest zgoda marketingowa. Kod "CLASICO" łączy się z poniższą promocją powitalną!

Zarejestruj się w STS i zgarnij do 100 PLN za bramkę Lewego.

Promocja powitalna dla nowych graczy

Hiszpański klasyk jest dobrą okazją do założenia konta w STS dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Warto, bo na nowych graczy czeka promocja powitalna, dzięki której można zyskać aż trzy bonusy o łącznej wartości w wysokości 1500 zł. Maksymalna przewidziana wysokość pierwszego bonusu wynosi 300 zł, drugiego 500 zł, a trzeciego z kolei 700 zł. Promocja powitalna łączy się z EKSTRA BONUS za każdą bramkę Lewego.  

Zarejestruj się w STS i zgarnij do 100 PLN za bramkę Lewego.

Nie po raz pierwszy bukmacher STS organizuje akcje specjalne przy okazji cieszących się najważniejszych wydarzeń sportowych. W przeszłości wielokrotnie pasjonaci sportu mogli skorzystać ze specjalnych ofert zarówno dla nowych graczy, jak i dla stałych użytkowników.

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. Szczegóły w regulaminie. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.