Nowe sposoby, aby w końcu zacząć ćwiczyć!

Wpływ aktywności fizycznej na zdrowie jest bezsprzeczny, ponieważ pozwala ona zbudować kondycję, poprawić koordynację ruchową, czy zredukować stres. Ważne jednak by podejmowane aktywności były zróżnicowane, ponieważ tylko wtedy zaspokojone zostaną wszystkie potrzeby naszego organizmu. Dlatego też warto wykonywać dodatkowe ćwiczenia w domu, które uzupełnią trening na siłowni, czy będą stanowiły dodatek do biegania, jazdy na rowerze lub grania w siatkówkę.

Profesjonalny trening w domu

Zróżnicowana aktywność fizyczna jest możliwa dzięki rozpoczęciu treningów w domu. Ich zaletą jest przede wszystkim możliwość wykonywania ćwiczeń w dowolnym miejscu i czasie. Oczywiście należy zadbać o to, by każda czynność była wykonywana na miarę swoich możliwości i zgodnie z zaleceniami prowadzącego, co pozytywnie wpłynie na efekt naszych ćwiczeń i pozwoli uniknąć kontuzji. W tym celu warto skorzystać z platformy Yes2Move, która oferuje wsparcie profesjonalnych trenerów w domowych treningach. Skorzystać można zarówno z filmów treningowych, aby ćwiczyć to, na co mamy w danym dniu ochotę, jak i treningów live, które umożliwiają wzięcie udziału w zajęciach prowadzonych na żywo. Do wyboru mamy wiele rodzajów aktywności, m. in. taniec, joga, pilates, trening siłowy itd. Wszystko to sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a platforma umożliwia codzienne odkrywanie nowych inspiracji treningowych.

Mimo iż platforma Yes2Move została stworzona by stanowić profesjonalne wsparcie do domowych treningów, to możemy korzystać z niej jako uzupełnienie naszych wizyt na siłowni, czy w klubach fitness lub jako rozgrzewkę przed bieganiem, czy jazdą na rowerze.

Skorzystaj z okresu próbnego i samodzielnie przekonaj się o możliwościach platformy

Platforma Yes2Move oferuje okres próbny, który pozwala przetestować jej możliwości przez 14 dni. Za symboliczną złotówkę uzyskujemy dostęp do specjalistycznych artykułów, porad dietetyków, filmów treningowych oraz zajęć prowadzonych na żywo. Pozwala to skonfrontować możliwości platformy z własnymi oczekiwaniami dotyczącymi wsparcia w domowych treningach i zmianie stylu życia. Wystarczy, że klikniesz w link yes2move.com i będziesz postępował zgodnie ze wskazówkami znajdującymi się na stronie.

W ramach Yes2Move dostępna jest szeroka oferta treningów, które można dopasować do swoich aktualnych możliwości. Zajęcia dla siebie znajdą zarówno kobiety w ciąży, seniorzy, mamy, czy osoby wracające do aktywności po dłuższej przerwie lub kontuzji. Treningi zróżnicowane są zarówno pod względem poziomu zaawansowania, jak i czasu trwania, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Czego potrzebujesz do rozpoczęcia treningów w domu?

Ćwiczenia we własnym domu mają tę zaletę, że nie wymagają inwestycji w specjalistyczny sprzęt. Wystarczy kawałek wolnej podłogi, wygodny strój do ćwiczeń, a także komputer, telewizor lub smartfon, który umożliwi odtworzenie filmów treningowych dostępnych na Yes2Move. Najważniejsze są jednak nasze chęci, które pozwolą zbudować nawyk regularności. Możemy wykorzystać też akcesoria, takie jak np. mata do ćwiczeń, która pozwoli wygodnie trenować jogę online, czy zestaw gum pozwalający zwiększyć obciążenie wykonywanych powtórzeń.

Zaletą domowych treningów jest również fakt, że można je wykonywać praktycznie w każdym miejscu. Nie musimy z nich rezygnować podczas wyjazdów wakacyjnych, służbowych, czy odwiedzin u rodziny dzięki temu, że trenerzy z Yes2Move opracowali takie zestawy ćwiczeń, które można wykonać z obciążeniem własnego ciała i bez dodatkowych akcesoriów. Jest to o tyle ważne, że dla wielu osób przerwa w regularnym wykonywaniu ćwiczeń, wiąże się ze spadkiem motywacji oraz problemami we wznowieniu aktywności.

Profesjonalne akcesoria do ćwiczeń oraz najwyższej jakości suplementy i odżywki w sklepie Yes2Move

Elementem platformy jest też sklep online, którego asortyment obejmuje akcesoria i stroje do ćwiczeń, które zwiększą efektywność treningu oraz sprawią, że stanie się on przyjemnością. W ofercie znajdują się również suplementy diety i odżywki, które wspomagają organizm w czasie wysiłku. Kupując je w sklepie firmowym Yes2Move masz gwarancję, że są one w stu procentach bezpieczne i pochodzą z legalnego źródła. Atutem jest również dostawa wygodna dostawa bezpośrednio do Twojego domu.

Zdrowy styl życia to połączenie zróżnicowanej aktywności fizycznej oraz odpowiedniej diety. Dzięki niemu czujemy się lepiej, mamy więcej energii do życia i lepszą odporność. Ale jak w końcu zacząć ćwiczyć? Ułatwia to Yes2Move - wystarczy zalogować się na platformie, a następnie wykorzystać zawartą tam wiedzę teoretyczną, rozpocząć domowe treningi pod okiem specjalistów i skorzystać z diety online.