Wygrywaj nagrody typując Premier League w aplikacji NOINN!

Największa liga piłkarska wraca do gry! Oto NOINN, pierwsza na rynku aplikacja mobilna do rozrywkowego typowania wyników sportowych. Ściągając aplikację NOINN możesz przeżywać sportowe emocje, wykorzystywać swoją wiedzę bawiąc się z tysiącami graczy w typowanie wyników meczów Liverpoolu, Chelsea czy Arsenalu.

Już w pierwszej kolejce polskich fanów Premier League czeka masa emocji. Drużyna Leeds prowadzona przez Mateusza Klicha zmierzy się z wzmocnionymi letnimi transferami Manchester United. Tylko 6% użytkowników NOINN uważa, że Leeds United ma szansę na wygraną. Natomiast w niedziele fanów czeka emocjonujący szlagier, czyli spotkanie zawsze nieprzewidywalnego Tottenhamu z aktualnym mistrzem ligi Manchester City, przy czym najczęściej typowanym wynikiem tego meczu w NOINN jest 1:2 na rzecz Cityzens. Dołącz do zabawy i pokaż innym jak bardzo się mylą.

NOINN to:

  • ponad 10 milionów obstawionych typów;
  • 100 tysięcy aktywnych użytkowników;
  • tysiące lig gotowych specjalnie dla Ciebie;
  • setki rozdanych nagród;
  • świetne recenzje użytkowników w sklepach Google Play oraz App Store;
  • najpopularniejsze dyscypliny sportowe Ligi indywidualne i firmowe.

    ,

NOINN jest gotowy! Twórcy aplikacji przygotowali dla najlepszych typerów świetne nagrody w wielu kategoriach. Dziennie dwadzieścia pięć tysięcy graczy spędza w aplikacji NOINN minimum 5 i pół minuty. W tygodniach poprzedzających popularne wydarzenia sportowe, użytkownicy obstawiają do 150 tysięcy typów każdego dnia. Sierpień to również miesiąc w którym trwają zmagania piłkarzy na polskich murawach. Obstawianie meczów Ekstraklasy to kolejna okazja do wygrywania w aplikacji! Wykaż się doświadczeniem oraz wyczuciem wyniku sportowych rozgrywek z NOINN!

Jeżeli jesteś użytkownikiem Android aplikację ściągniesz TUTAJ
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nobodys.inn&hl=pl&gl=US

Jeżeli jesteś użytkownikiem iOS aplikację ściągniesz TUTAJ
https://apps.apple.com/pl/app/noinn-liga-typerów/id1451448366?l=pl