VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozpoczyna sezon w PlusLidze w nowych strojach

- Stroje, w których trenujemy i występujemy na boisku są niezwykle ważne w drodze po zwycięstwo - mówi Andrzej Wrona, kapitan drużyny VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. -W tym sezonie będziemy walczyć w nowych koszulkach marki ALLSIX od Decathlon, które zapewniają bardzo wysoki komfort grania - dodaje Wrona.

fot. Jakub Ćmil, vervawarszawa.pl

Pierwsze stroje stworzone przez projektantów Decathlon okazały się być niewystarczająco lekkie, dlatego trzeba było je „odchudzić”. Pracy wymagał także krój – należało zmodyfikować go w taki sposób, aby nie krępował ruchów siatkarzy. Ostatnia ważna kwestia dotyczyła materiału – w koszulce zastosowany został elastan, który daje możliwość większego komfortu podczas specyficznych ruchów wykonywanych na boisku.

 

Producent sprzętu i sieć sklepów Decathlon, posiadająca własną markę dedykowaną siatkówce, jest partnerem sportowym stołecznego klubu. Współpraca obu partnerów została oficjalnie przedłużona 9 września. Przed treningiem drużyny w Arenie Ursynów prezes Decathlon, David Derouané, przekazał prezesowi zarządu VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, Bertrandowi Jasińskiemu, nową koszulkę klubową – wszystko w towarzystwie trenera, Andrea Anastasi oraz kapitana – Andrzeja Wrony. Zawodnicy zaprezentują się po raz pierwszy w nowych strojach 13 września.

fot. Jakub Ćmil, vervawarszawa.pl

– W ubiegłym roku współpraca z Decathlon przyniosła nam dużo szczęścia – zajęliśmy drugie miejsce w PlusLidze – komentuje prezes zarządu drużyny, Bertrand Jasiński. – Mamy nadzieję, że w tym roku również osiągniemy świetne wyniki – dodaje Jasiński.

-– Współpraca z VERVA Warszawa ORLEN Paliwa to dla nas doskonała okazja do rozwijania naszej oferty siatkarskiej – mówi David Derouané, Prezes Decathlon. –  Dzięki pomocy zawodników udało nam się stworzyć stroje, które doskonale sprawdzają się na boisku – są odpowiednio lekkie i niezwykle elastyczne, co było kluczowe dla piłkarzy. Jako partner sportowy zespołu trzymamy kciuki za zawodników i mamy nadzieję, że ten sezon będzie należał do nich – dodaje Derouané.

fot. Jakub Ćmil, vervawarszawa.pl

Już 11 września startuje nowy sezon PlusLigi. Po niezwykle interesującym oknie transferowym szykuje się zacięta walka. Czy wzmocniona po zmianach organizacyjnych VERVA Warszawa ma szansę sięgnąć po mistrzostwo Polski i sukces w Lidze Mistrzów? Formę zawodników będzie można ocenić już 13 września podczas pierwszego w sezonie meczu. Stołeczna drużyna zmierzy się z MKS Będzin.

fot. Jakub Ćmil, vervawarszawa.pl

W sezonie 2020/2021 w ramach Decathlon Club, stroje stołecznej drużyny będą dostępne w warszawskich sklepach Decathlon oraz na Torwarze.

fot. Jakub Ćmil, vervawarszawa.pl