Mistrzowska Taktyka na mecz!

Mundial to czas gorących emocji, wrażeń, kibicowania. Czas, który dzielimy z innymi, gdyż zazwyczaj kibicujemy wraz z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi! Przez te wyjątkowe 4 tygodnie wspólnie kibicujemy biało-czerwonym. Jest wiele miejsc, gdzie możemy przeżyć te gorące emocje, oczywiście jeśli nie wybieramy się do Rosji. Są to strefy kibica organizowane w dużych miastach, pizzerie, restauracje, gdzie oferuje się klientom transmisje na żywo, ale największa część kibiców zostaje w domu i kibicuje przed telewizorem. Jesteśmy z nimi przez cały Mundial!

Najlepsza taktyka

Jeśli kibicujesz przed telewizorem, to oczywiste, że nie może zabraknąć wygodnej kanapy, przekąsek i pysznej, gorącej pizzy! Dlatego na czas Mundialu, warto mieć swoją taktykę na udany wieczór. Jeśli chcesz się przygotować wcześniej, zrób przegląd pola, sprawdź oferty i menu , wtedy na pewno nic cię nie zaskoczy. Mistrzowie wiedzą, że trzeba odpowiednio wcześniej zamówić jedzenie, aby dostawca zdążył na czas. Telepizza oficjalny dostawca pizzy dla kibicujących w domu, zapewni fanom piłki nożnej gorącą dostawę pizzy na każdy mecz. Zaplanuj ten wieczór po mistrzowsku. Zamów pizzę co najmniej 30 minut przed meczem!

Szybkie podanie i celne trafienie!

W kibicowaniu, jak w grze liczy się szybkie podanie, celne trafienie i gorące emocje. Dlatego warto do każdej rozgrywki dobrze się przygotować.  Pobierz aplikację Telepizza . A potem szybko i prosto, bez odrywania się od akcji zamów jedzenie! Z aplikacją Telepizza wystarczy tylko kilka kliknięć i gorąca pizza już jedzie!

Kalendarz meczy Mundial 2018 w Rosji Zaplanowane menu to podstawa, ale równie ważna jest znajomość kalendarza rozgrywek. Nie wszystkie mecze odbywają się wieczorami. Pierwszy mecz rozegramy we wtorek, 19.06 o godzinie 17.00 z Senegalem. Następny w niedzielę 24.06 o godz. 20.00 z Kolumbią, ostatni planowany natomiast w czwartek 28.06 o godz.16.00 z Japonią. Oczywiście wierzymy, że będzie to zaledwie początek przygody z Mundialem w Rosji i biało-czerwoni wyjdą z grupy, zapewniając nam nie lada emocje. Nigdy nie będzie spalonego!

To będzie Mundial place lizać! W Telepizzy znajdziecie specjalne mundialowe oferty : mięsną kompozycję idealna dla prawdziwego kibica, pizzę Big Meat BBQ oraz pizzę Parma Fit, dla tych którzy wybierają taktyczną wersję light. Co więcej, nasze pizze dostępne będą w ofercie Super Trio, idealnej dla Ciebie i Twoich znajomych. Za 3 pizze średnie do 4 składników, zapłacisz tylko16,50zł za każdą. To będzie prawdziwy przebój Mundialu! Bo co łączy nas lepiej niż pizza i piłka?

xx x