Tabletki na odchudzanie - czy są skuteczne?

Coraz częściej widzimy reklamy tabletek na odchudzanie i skuszeni atrakcyjną ceną, obietnicą skuteczności, kupujemy preparat licząc, że pomoże nam w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Czy faktycznie tak jest? Czy tabletki na odchudzanie bez zdrowego odżywiania i uprawiania aktywności fizycznej przyniosą nam oczekiwany rezultat?

Czym są tabletki na odchudzanie?

Obecnie na rynku jest mnóstwo preparatów na odchudzanie, które cechują się różnym działaniem. Przed zakupem odpowiedniego środka, warto zwrócić uwagę na nazwę. Tabletki wspomagające odchudzanie dostarczają substancji, które mogą pomóc w utracie kilogramów, jednak podstawą jest dieta oraz aktywność fizyczna. Same tabletki odchudzające nie sprawią, że nadprogramowe kilogramy znikną.

Rodzaje tabletek na odchudzanie

Istnieją dwie grupy tabletek odchudzających - pierwsza z nich to środki dostępne na receptę, które lekarz przepisuje osobom z otyłością. Druga grupa to suplementy diety na odchudzanie na bazie naturalnych substancji, np. Shape Up, które są dostępne bez recepty w aptekach, sklepach online lub sklepach ze zdrową żywnością. Wspomagają one odchudzanie poprzez przyspieszenie przemiany materii oraz pomoc w spalaniu tłuszczu czy zahamowanie apetytu. Co ciekawe, preparat Shape Up zawiera aż 10 naturalnych składników aktywnych, dzięki którym przyspiesza metabolizm, blokuje powstawanie tłuszczów, hamuje łaknienie, spala kalorie, a także redukuje zmęczenie, byśmy mogli dać z siebie jeszcze więcej. Tym preparat wyróżnia się na rynku wśród innych tabletek na odchudzanie.

- tabletki hamujące łaknienie - to świetny wybór dla osób, które mają problemy z poskromieniem apetytu, mają napady głodu. Można je stosować na początku odchudzania, gdy spożywamy mniejsze porcje posiłków.

- tabletki na odchudzanie spalające tłuszcz - spalacze tłuszczu, czyli fat burnery, to bardzo skuteczne środki dla osób, które uprawiają aktywność fizyczną. Dzięki nim szybciej spalamy tłuszcz podczas ćwiczeń. W ich składzie znajduje się m.in. L-tyrozyna, ekstrakt z nasion guarany, owoców garcinia cambogia, kofeina bezwodna, chrom. Fat burnery przyspieszają tempo spalania tkanki tłuszczowej, wzmacniają mięśnie oraz poprawiają wydolność organizmu, dlatego możliwy jest dłuższy i bardziej intensywny trening.

- tabletki ograniczające wchłanianie składników - niektóre tabletki na odchudzanie zawierają chitosan, którego zadaniem jest zmniejszenie wchłaniania tłuszczy i węglowodanów. Należy jednak uważać z jego dawkowaniem, by nie doprowadzić do niedoborów witamin i minerałów.

www.Grinday.com

Grinday to naturalne, bezpieczne, certyfikowane suplementy diety .

Grinday Szkolna 16/6, 43-340 Kozy, Poland NIP: PL9372385811 REGON: 367437422