DMS. Poznaliśmy finalistów Nagród Biznesu Sportowego za rok 2013

Pod koniec stycznia ogłoszeni zostali finaliści w poszczególnych kategoriach konkursu Nagród Biznesu Sportowego. Wśród nominowanych znaleźli się utytułowani polscy sportowcy, na czele z Justyną Kowalczyk i Robertem Lewandowskim.

Nie zabrakło też największych sponsorów sportu, czyli grupy Orlen i Lotos. Bardzo ciekawie zapowiada się również rywalizacja w kategorii Wydarzenie Sportowe, w którym obok wspomnianego wcześniej projektu Orlen Warsaw Marathon znalazły się Speedway European Championships oraz mistrzostwa świata w siatkówce plażowej Mazury 2013.

Statuetki DEMES to najcenniejsze wyróżnienia w środowisku sportu i biznesu. Uroczystość wręczania nagród ma już 10-letnią tradycję. Współpraca biznesu i środowiska sportowego to jedyna droga do tego, aby polski sport rozwijał i liczył się na arenie międzynarodowej. Zgodnie z tym przekonaniem organizatorzy pragną promować wszelkie inicjatywy, które do tego celu prowadzą i cechują się profesjonalizmem, kreatywnością i konsekwencją.

W poprzednich edycjach wśród wielu nagrodzonych byli Tomasz Majewski, Przemysław Babiarz oraz Maja Włoszczowska. Jest to szczególne wydarzenie, dlatego nie możemy się doczekać poznania zwycięzców.

Wyłonienie laureatów nastąpi podczas X Gali Sportu i Biznesu, która odbędzie się 6 marca 2014 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Więcej informacji na stronie statuetkidemes.pl ?

Gala Sportu i Biznesu towarzyszy XII Dniom Marketingu Sportowego, które odbędą się 6-7 marca w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Więcej informacji ?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.