Nagrody Biznesu Sportowego 2014 - zgłoś swoich kandydatów!

Ruszyły zgłoszenia kandydatów do Nagród Biznesu Sportowego za 2013 rok. Statuetki DMS dla wyróżniających się osób i instytucji świata sportu zostaną wręczone podczas uroczystej gali, jaka odbędzie się 6 i 7 marca w warszawskim Centrum Olimpijskim. W tym roku każdy może zgłosić swoich faworytów i w ten sposób uhonorować ich za ciężką pracę na rzecz rozwoju sportu w Polsce.

W tym roku mamy zaszczyt zaprosić Państwa na jubileuszową - X edycję tego wydarzenia. Z tej okazji, chcemy wyjątkowo oddać wybór nominowanych w Państwa ręce. Kandydatów do nagród można zgłaszać poprzez formularz dostępny na stronie statuetkidemes.pl >> . Dzięki Państwa zaangażowaniu, mamy okazję obserwować, jak rozwija się to święto sportu oraz jeszcze lepiej nagradzać wysiłki włożone w rozwój sportu w Polsce.

W ubiegłych latach w gronie nagrodzonych osób znalazły się zarówno osoby z pierwszych stron gazet jak i te, pozostające w cieniu. W zeszłym roku wręczyliśmy statuetki m.in. Przemysławowi Babiarzowi (w kategorii Osobowość Mediów), Tomaszowi Majewskiemu (w kategorii Sportowy Wizerunek) oraz doceniliśmy pracę bydgoskich samorządów (kategoria - Sport w Miastach i Regionach).

W 2013 roku Polska była organizatorem wielu imprez sportowych oraz akcji mających na celu promowanie aktywności fizycznej, dlatego rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Życzymy powodzenia Państwa faworytom. Rozstrzygnięcie już 6 marca 2014 roku.

Więcej o wydarzeniu - na oficjalnej stronie >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.