Dni Marketingu Sportowego. Zgłoś kandydaturę do Nagród Biznesu Sportowego

18 stycznia upływa termin zgłaszania kandydatur do tegorocznych Nagród Biznesu Sportowego. Statuetki zostaną wręczone podczas Gali Sportu i Biznesu, 14 marca 2013 roku, która odbędzie się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Wydarzenie towarzyszy XI Dniom Marketingu Sportowego.

Nagrody Biznesu Sportowego promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie - zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej.

Jesteśmy przekonani, że współpraca biznesu i środowiska sportowego to jedyna droga do tego, aby polski sport rozwijał i liczył się na arenie międzynarodowej. Zgodnie z tym przekonaniem promujemy wszelkie inicjatywy, które do tego celu prowadzą i cechują się profesjonalizmem, kreatywnością i konsekwencją - powiedział Marcin Wenzel, organizator Gali Sportu i Biznesu oraz Dni Marketingu Sportowego.

Tegoroczne kategorie, do których przyjmowane są zgłoszenia, to: Sportowy Wizerunek, Projekt Sponsoringowy, Obiekt Sportowy, Wydarzenie Sportowe, Sport Dzieci i Młodzieży, Sport w Miastach i Regionach, Osobowość Mediów, Organizacja Sportowa. Każdy zainteresowany może zgłosić kandydaturę samodzielnie bądź zostać zgłoszonym przez osoby fizyczne lub prawne związane z szeroko pojętą branżą sportową. Warunkiem jest zgłoszenie takiego podmiotu w drodze wypełnienia i wysłania formularza zgłoszeniowego w terminie do 18 stycznia 2013 roku.

Zgłoś swoją kandydaturędo konkursu

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.