Drużyna Sport.pl coraz liczniejsza!

Na początku nasza drużyna liczyła siedem osób, dziś jest ich już 28! A im więcej ruszających się, tym więcej pieniędzy na wakacje dla dzieci. Dzięki aplikacji Samsung Hope Relay aktywni fizycznie mogą powiększyć konto fundacji SOS Wioski Dziecięce.

Przypomnijmy: Samsung Hope Relay to jedyna aplikacja, dzięki której każdy kilometr przebyty przez korzystającą z niej osobę pomaga dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych wyjechać na wakacje. Jak to działa? W skrócie - instalujesz aplikację ( kliknij tutaj ), zakładasz profil, wciskasz start, ruszasz się i zarabiasz pieniądze!

Więcej o aplikacji znajdziesz tutaj - KLIK

Redakcja Sport.pl stworzyła w aplikacji drużynę, bo trenowanie jest zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze, gdy robi się to z innymi, a przede wszystkim w grupie łatwiej jest zarobić na wakacje dla dzieci. Idea była taka: pracownicy Sport.pl dołączają do grupy, korzystają z aplikacji i pomagają. Z czasem okazało się jednak, że do naszego teamu przyłączają się też inni użytkownicy, spoza redakcji! Bardzo nas cieszy, że chcecie pomagać razem z nami.

Jest nas już 28 osób, łącznie zarobiliśmy 49 złotych i w klasyfikacji drużyn zajmujemy 13. miejsce. Brakuje nam tylko dwóch złotych, by wskoczyć do pierwszej dziesiątki. A będzie tylko lepiej, bo dwa dni temu Samsung wprowadził możliwość wpłacenia codziennie aż 10 złotych na konto fundacji. Nie każdy będzie w stanie przebiec 10 kilometrów dziennie, ale mamy zawodników i zawodniczki, dla których to bułka z masłem.

Na przykład Ania ( poczytaj o jej przygotowaniach do maratonu ), która jest naszym najcenniejszym redakcyjnym zawodnikiem - sama uzbierała 14 złotych. Podobnie jak Rajmund, który w redakcji nie pracuje. Kimkolwiek jesteś - wielkie dzięki!

Nasza drużyna, jak to zwykle bywa, ma też swoje problemy. Głównym jest zapominalstwo (wierzymy, że nie lenistwo!), bo niektórzy po prostu nie pamiętają o włączeniu aplikacji podczas aktywności fizycznej. Wielka szkoda, oby publiczne ruganie (tak, właśnie teraz jesteście rugani!) przyniosło skutek :D

Trzymajcie za nas kciuki, sami biegajcie/maszerujcie/bądźcie aktywni, dołączajcie do naszej drużyny, razem zróbmy coś wartościowego.

PS - dane aktualne na godzinę 12:00 13 lipca

Więcej o: