Jakub Kosecki i aplikacja Sport.pl Live. "Obiecałem Rzeźnikowi, że mu pokażę..."

Jakub Kosecki, rewelacja ostatnich tygodni w polskiej ekstraklasie, został pierwszym użytkownikiem nowej aplikacji Sport.pl Live.

Aplikacja Sport.pl Live na Androida jest już dostępna za darmo w Google Play. [POBIERZ TERAZ]

Sport.pl wraz z firmą HTC chcą, by aplikacja trafiła też do znanych sportowców i ludzi kochających sport. Pierwszym użytkownikiem Sport.pl Live został Jakub Kosecki, 22-letni piłkarz Legii Warszawa. Otrzymał on najnowszy model telefonu HTC One X+ z zainstalowaną aplikacją.

- To fajna aplikacja, która ułatwia życie piłkarza - powiedział Jakub Kosecki w rozmowie z dziennikarzem Sport.pl Michałem Polem. - Jest tu mnóstwo świeżych informacji, nie tylko o piłce. Na pewno będę z niej korzystał. Smartfony to jeden z przedmiotów najczęściej używanych przez nas, piłkarzy Legii Warszawa. Przed treningiem i po treningu często czytamy nowe informacje i ta aplikacja na pewno nam to ułatwi.

Aplikacja Sport.pl Live jest zaprojektowana tak, by w jak najwygodniejszy sposób śledzić kilka czy nawet kilkanaście wydarzeń równocześnie. Najlepiej sprawdza się podczas pełnego emocji piłkarskiego wieczoru. Albo w weekendowe popołudnie, gdy mecz goni mecz.

Po wpisach na Twitterze Michała Pola aplikacją Sport.pl Live od razu zainteresował się aktywny w mediach społecznościowych piłkarz Legii Jakub Rzeźniczak. - Już obiecałem "Rzeźnikowi", że mu wszystko pokażę - zapowiedział Kosecki podczas spotkania w redakcji Sport.pl.

POBIERZ SPORT.PL LIVE

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.