Michał Pol zaprasza: Sport.pl Live! - śledźcie mecze razem z nami!

Sport.pl przygotował nową aplikację na smartfony - Sport.pl Live. Zapewnia ona stałe połączenie z redakcją Sport.pl. Prezentuje ją dziennikarz Sport.pl Michał Pol.

Dlaczego aplikacja Sport.pl Live! jest innowacyjna ?

Nazywam się Michał Pol. Jestem jednym z autorów aplikacji Sport.pl Live. Wersja na Androida jest już dostępna w Google Play. [POBIERZ TERAZ]

W najbliższym czasie będzie też dostępna wersja Sport.pl Live na iPhone'a.

W naszej redakcji w Warszawie i w największych polskich miastach pracuje kilkudziesięciu multimedialnych dziennikarzy. Codziennie relacjonujemy dla Was mecze i inne wydarzenia sportowe. Ale wyobraźcie sobie środowy wieczór... Trwa 8 meczów Ligi Mistrzów, gra Agnieszka Radwańska, a nasi siatkarze walczą w tie-breaku. Trudno nadążyć, prawda? A może nie jesteś przy komputerze i nie masz możliwości, żeby na bieżąco śledzić interesujące Cię wydarzenia?

Aplikacja Sport.pl Live jest zaprojektowana tak, by w jak najwygodniejszy sposób śledzić kilka czy nawet kilkanaście wydarzeń równocześnie. To dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej aplikacji podczas pełnego emocji piłkarskiego wieczoru. Albo w weekendowe popołudnie, gdy mecz goni mecz.

Zachęcam też do korzystania z zakładki Zaplanuj - wtedy aplikacja przypomni Wam o meczach, które szczególnie Was interesują.

Obiecujemy, że redakcja Sport.pl będzie od czasu do czasu przysyłała Wam powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach z ostatniej chwili lub szczególnie ciekawych relacjach na żywo.

Nasza aplikacja jest wciąż rozwijana i poprawiana. Jeśli macie uwagi - przyślijcie nam maila na adres sport-live@agora.pl.

A jeśli chcecie polecić Sport.pl Live innym, oceńcie go gwiazdkami i dobrym słowem w Google Play.

 

POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ W GOOGLE PLAY

Więcej o: