HTC One X - Twoje wszechstronne i superwydajne narzędzie rozrywki

Dowiedz się wszystkiego o nowoczesnych smartfonach HTC One X, za pomocą których zespół Sport.pl relacjonuje wydarzenia sportowe.

Niesamowita wydajność w standardzie

Przygotuj się na błyskawiczne przeglądanie Internetu, wyjątkową jakość zdjęć i płynne odtwarzanie filmów - dzięki niezwykle wydajnemu czterordzeniowemu procesorowi. Zauroczy Cię jego minimalistyczny wygląd i aparat, który robi doskonałe zdjęcia za każdym razem (nawet przy słabym oświetleniu). Zdjęcia możesz robić teraz również podczas nagrywania wideo w jakości HD. A dzięki funkcji Beats Audio usłyszysz autentyczny, prawdziwie głęboki dźwięk.

Niezwykły aparat

Z naszym aparatem za każdym razem zrobisz dobre zdjęcie. Uwiecznij każdy moment: do dyspozycji masz błyskawiczne uruchomienie (0,7 sekundy) i tryb serii zdjęć. Już nie musisz wybierać między zdjęciem a filmem: dzięki funkcji Video Pic możesz je mieć jednocześnie. Dodatkowo Twoje zdjęcia będą miały najwyższą jakość nawet w trudnych warunkach, takich jak: słabe oświetlenie, brak światła lub zdjęcia pod światło teraz to proste.

Autentyczny dźwięk

Dźwięk w telefonie HTC to słuszny powód do dumy. Z funkcją Beats Audio? słuchanie muzyki to zupełnie nowe doświadczenie. Muzyka, gry, czy też filmy, nawet słuchane w Twoim samochodzie: mają teraz autentyczny, bogaty dźwięk. A dodatkowo z jednego, wygodnego punktu można uzyskać dostęp do wszystkich zasobów muzyki, aplikacji muzycznych oraz internetowych stacji radiowych.

Minimalistyczny wygląd

Poświęciliśmy wiele uwagi każdemu szczegółowi, aby telefon był zarówno trwały jak i lekki. Oszczędna stylistyka i ekran o przekątnej 4,7 cala z łagodnie wykończonymi krawędziami z efektem fortepianowym oraz jednolita obudowa z poliwęglanu, zapewniają solidność i wygodę użytkowania.

Więcej o smartfonie HTC One X - na oficjalnej stronie ?

Więcej o: