Ostatnie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów

Już w najbliższą sobotę (10 marca) na Długiej Polanie w Nowym Targu odbędą się ostatnie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów. Zawody są częścią programu TAURON Bachleda Ski.

Przed miłośnikami narciarstwa alpejskiego już ostatnia szansa aby zakwalifikować się do finału Mistrzostw Polski Amatorów. Tym razem amatorzy będę się ścigać na Długiej Polanie w Nowym Targu. Klimat Podhala i gorąca atmosfera imprez TAURONA z pewnością będą sprzyjać sportowej walce. Uczestnicy przydzieleni do odpowiednich kategorii na podstawie płci i wieku, rywalizować będą w slalomie gigancie. Emocji nie zabraknie, tym bardziej że zawody te będą jednocześnie Otwartymi Mistrzostwami Krakowa.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie internetowej http://www.narty.krakow.pl/index.php?idmem=3&idmes=2 . Zapisy będą możliwe również na stoku w dniu zawodów od godz. 09:30 do 10:30. Start przewidziany jest na godz. 11:00, a zakończenie i dekoracja zwycięzców na godz. 15:00. Kolejność zjazdów od najstarszych do najmłodszych grup, na przemian kobiety i mężczyźni.

Eliminacje w Nowym Targu będą ostatnim przystankiem Mistrzostw Polski Amatorów. Wielki finał odbędzie się 23 marca w Kluszkowcach. Już dziś Andrzej Bachleda-Curuś, polski medalista i współtwórca programu TAURON Bachleda Ski, zaprasza wszystkich miłośników narciarstwa do wspólnej zabawy i rywalizacji.

Więcej informacji na tauronbachledaski.pl >>

Więcej o: