Kultowy Fiat 500 dla najlepszego studenta

Już w najbliższy poniedziałek na stoku Harenda w Zakopanem odbędzie się finał 9. sezonu AZS Wintercup. Narciarze od początku stycznia rywalizowali w kolejnych eliminacjach w slalomie i slalomie gigancie. W sumie w 6 edycjach wystartowało ok. 500 studentów i studentek z kilkudziesięciu uczelni z całej Polski.

Zawody AZS Wintercup zostały w tym roku objęte patronatem programu TAURON Bachleda Ski. Jak tłumaczy Marcin Biernacki, odpowiedzialny za jego rozwój i komunikację - " Jest to przede wszystkim program wyszukiwania i rozwijania sportowych talentów. Jego celem jest kreowanie profesjonalnych postaw u młodych sportowców. Motywowanie, ale też przyzwyczajanie do radzenia sobie z dużym stresem. Te czynniki zdecydowały o tym, że nagrodą dla najlepszego studenta podczas AZS Wintercup 2012 będzie samochód. Wybór padł na Fiata 500 - auto, które świetnie pasuje do akademickiego parkingu ."

Już za kilka dni dowiemy się kto odbierze, z rąk samego Andrzeja Bachledy -Curusia, kluczyki do nowego Fiata 500. Ten kultowy model z lat 60 - tych i 70 - tych XX wieku przeżywa obecnie drugą młodość, stając się najmodniejszym środkiem transportu młodych ludzi. Od czasu premiery zdobył liczne nagrody i wyróżnienia, w tym tytuł Europejskiego Samochodu Roku 2008. Dlatego, choć sami uczestnicy deklarują, że liczy się przede wszystkim dobra zabawa, można być pewnym, że walka w poniedziałek będzie naprawdę zacięta.

Dodatkowe informacje oraz zdjęcia ze wszystkich imprez dostępne są na www.facebook.com/TauronBachledaSki oraz na www.tauronbachledaski.pl

Więcej o: