Przedostatnie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w Wiśle

W piątek (24 lutego) w ośrodku narciarskim Stożek w Wiśle odbędą się dziewiąte eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów. Cykl ten jest częścią programu TAURON Bachleda Ski, mającego na celu odbudowę narciarstwa alpejskiego w Polsce.

Tym razem eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów będą miały miejsce w Beskidach. Na północno-wschodnim zboczu Wielkiego Stożka do walki staną narciarze z całej Polski, by zagwarantować sobie miejsce w finale. Organizatorzy zapowiadają, że trasa nie będzie łatwa. Na dystansie 800-metrów ustawione zostanie około 28 bramek, gdzie zawodnicy rywalizować będą w slalomie gigancie.

W zawodach może wziąć udział każdy, wystarczy zgłosić się mailowo pod adresem stozek@narty.pl. Zapisy elektroniczne będą przyjmowane do czwartku,

jednak będzie też możliwość zarejestrowania się przed samą imprezą w biurze zawodów. Start pierwszych zjazdów zaplanowany jest na godz. 10.30. Biuro zawodów mieścić się będzie przy kasach i czynne będzie w piątek od samego rana. Szczegółowe informacje na temat wpisowego i harmonogramu zawodów zamieszczone zostaną na stronie organizatora www.stozek.wisla.pl .

Więcej informacji na tauronbachledaski.pl ?

Więcej o: