Sport.pl

Wymówka Sary Errani dołączyła do najgorszych dopingowych tłumaczeń sportowców. Seks oralny, 40 zjedzonych cielaków. Dziennie

Wpadki dopingowe w sporcie zdarzają się ciągle. I ciągle zdarzają się tłumaczenia sportowców. Najnowszym hitem jest wymówka Sary Errani, finalistki Rolanda Garrosa z 2012 roku, która właśnie została zdyskwalifikowana na dwa miesiące. Zobaczcie też inne najgłupsze, najabsurdalniejsze i najgorsze tłumaczenia.

Wymówka Sary Errani dołączyła do najgorszych dopingowych tłumaczeń sportowców. Seks oralny, 40 zjedzonych cielaków. Dziennie

Wpadki dopingowe w sporcie zdarzają się ciągle. I ciągle zdarzają się tłumaczenia sportowców. Najnowszym hitem jest wymówka Sary Errani, finalistki Rolanda Garrosa z 2012 roku, która właśnie została zdyskwalifikowana na dwa miesiące. Zobaczcie też inne najgłupsze, najabsurdalniejsze i najgorsze tłumaczenia.

Sara Errani, finalistka Rolanda Garrosa z 2012 roku, została zawieszona na dwa miesiące po tym, jak została przyłapana na dopingu. Niestety nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie tłumaczenie. Była numer 5 w światowym rankingu miała przyjąć niedozwolone środki nieświadomie.

Ale jej tłumaczenie jest tak absurdalne, że przebiło wszystkie wcześniejsze wymówki.

Sara Errani Sara Errani TERTIUS PICKARD/AP

Leki na raka

Była numer 5 w światowym rankingu miała przyjąć niedozwolone środki nieświadomie - a był to antyrakowy lek jej mamy, który przypadkowo znalazł się w tortellini. Mama zażywa go od czasu operacji usunięcia nowotworu płuc. Errani obecnie zajmuje 98. miejsce w rankingu.

Petr Korda Petr Korda petrkordadopinghistory.wordpress.com

Tony cielaków

Czeski tenisista Petr Korda w 1998 roku wygrał Australian Open i był sklasyfikowany na drugim miejscu w rankingu ATP. Podczas Wimbledonu doszedł do ćwierćfinału, niestety cieniem na tych sukcesach położyła się dyskwalifikacja po wykryciu w organizmie zawodnika ilości nandrolonu. Korda bronił się, twierdząc że to wszystko przez spożywanie skażonej cielęciny. Jak obliczono, żeby wchłonąć tyle niedozwolonej substancji musiałby on jeść 40 całych cielaków, codziennie przez 20 lat.

Tyler Hamilton Tyler Hamilton Fot. Stefen Schmidt / AP

Kolarz wchłonął brata bliźniaka

W 2005 roku u kolarza Tylera Hamiltona znaleziono ślady dopingu krwi. Kolarz tłumaczył się tym, że nie zrobił nic złego, a cudza krew pochodzi od brata bliźniaka, którego wchłonął jeszcze w macicy i którego ślady utrzymały się w jego ciele przez ponad 30 lat.

Dennis Mitchell z prawej Dennis Mitchell z prawej AP

Pięc piw i seks z żoną

W roku 1998 amerykański sprinter Dennis Mitchell, członek złotej sztafety 4x100 metrów z MŚ 1991 i 1993 oraz IO 1992 wpadł na podwyższonym poziomie testosteronu. Skąd u niego taki wynik? Tłumaczył się, że w dzień przed testem wypił pięć piw i odbył cztery stosunki ze swoją żoną.

Marco Boriello Marco Boriello Fot. GLEB GARANICH REUTERS

Maść wtarta w penisa

Napastnik Milanu Marco Borriello został w grudniu 2006 roku zawieszony na trzy miesiące, po tym jak wykazano niezbicie, że używał sterydów. Piłkarz nie zaprzeczał, a nawet z pewnego rodzaju dumą mówił, że to wszystko przez maść, którą wtarł sobie w penisa. A wszystko to podczas nocnych igraszek ze swoją narzeczoną Belen Rodriguez.

Daniel Plaza Daniel Plaza El Periódico

Hormon po seksie oralnym

Nandrolon, tak samo jak u Kordy, a swego czasu również całego zastępu futbolowych gwiazd (Jaap Stam, Edgar Davids, Frank de Boer, Christophe Dugarry, Fernando Couto, Josep Guardiola - w 2007 oczyszczony z zarzutów) wykryto także u hiszpańskiego chodziarza Daniela Plazy, mistrza olimpijskiego z Barcelony. Chodziarz tłumaczył się tym, że hormon znalazł się w jego ciele przechodząc na niego z jego ciężarnej żony, z którą uprawiał seks oralny.

Sesil Kataranczewa Sesil Kataranczewa Fot. FRANCOIS LENOIR REUTERS

Ciąża, której nie było

Z kolei bułgarska tenisistka Sesil Karatanczewa podwyższony poziom tegoż samego nandrolonu zrzucała na ciążę, która przeszła na nią z woli sił wyższych. Nie przewidziała tego, że dość łatwo będzie wykazać, iż w ciąży w istocie wcale nie jest.

Adri van der Poel Adri van der Poel Nos.nl

Ciasto z gołębi

Kolarz Adri van der Poel wpadł w roku 1983 naszprycowany strychniną, która owszem, jest trucizną, ale w małych dawkach może być również stosowana jako stymulant. Winą obarczył swojego wuja, hodującego gołębie w celach wyścigowych i podającego im ten środek, a także ciasto z wujowych ptaków, które zjadł u niego przed kontrolą antydopingową.

Richard Gasquet Richard Gasquet FRANK FRANKLIN II/AP

Pocałunek po kokainie

Tenisista Richard Gasquet podczas turnieju na Florydzie został przyłapany ze śladami kokainy w pobranych od niego próbkach. Wytłumaczył się pocałunkiem w nocnym klubie z dziewczyną, która dosłownie chwilę wcześniej zażyła narkotyk. Pozwolono mu grać dalej.

Javier Sotomayor Javier Sotomayor Athletics Weekly

CIA dosypało kokainę

Javier Sotomayor, słynny skoczek wzwyż, został przyłapany na dopingu na Igrzyskach Panamerykańskich w 1999 i pozbawiony złotego medalu za używanie kokainy, o wszystko oskarżył mafię amerykańskich Kubańczyków. Która zresztą biały proszek dosypała mu do czegoś rękoma CIA.

Trafione piorunem na treningu

Podczas MŚ kobiet w piłce nożnej w 2011 roku pięć północnokoreańskich piłkarek zostało złapanych na dopingu. Trener nie zaprzeczał, przyznając się do podawania swoim zawodniczkom specyfików ze składem opartym o gruczoły piżmowca. Uparcie twierdził jednak, że była to siła wyższa, musiał bowiem jakoś pomóc piłkarkom, które zostały trafione piorunem podczas treningu.

Barszcz z dopingiem

Polski hokeista Jarosław Morawiecki podczas ZIO w Calgary udał się wraz z resztą reprezentacji na kolację organizowaną przez Polonię kanadyjską. Tam zjadł barszcz. Tak przynajmniej Morawiecki tłumaczył się po przyłapaniu na dopingu po wygranym 6:2 spotkaniu z Francją. Ksywy ''Barszczyk'' nie pozbył się już do końca swojej kariery.

Komentarze (17)
Wymówka Sary Errani dołączyła do najgorszych dopingowych tłumaczeń sportowców. Seks oralny, 40 zjedzonych cielaków. Dziennie
Zaloguj się
 • stefanopost

  Oceniono 8 razy 6

  Nie rozumiem. Szarapowa zdyskwalifikowana na kilkanaście miesięcy za stosowanie środka, który jeszcze miesiąc wcześniej nie był zakazany, a Errani na dwa za ewidentny doping sterydowy (arimidex zwiększa poziom m. in. testosteronu poprzez hamowanie przekształcania go do estrogenów, powszechnie znany kulturystom). Nota bene nie jest stosowany w raku płuc!!

 • robertus555

  Oceniono 5 razy 5

  Cały współczesny sport jest ch..a warty.

 • bukaj22

  Oceniono 7 razy 5

  "Hit internetu pobiła seks oralny i 40 cielaków" Jakich wy tam amatorów macie w redakcji.

 • cezarykaminski

  Oceniono 8 razy 4

  Głupia baba... trzeba było sobie załatwić takie samo pozwolenie na koksowanie jakie mają siostry Godzilla-Williams i wtedy wszystkie komisje mogą ją w pompkę cmoknąć.

 • leoleo

  Oceniono 5 razy 3

  dlaczego nie czepili się schiavone, ta to jest podmieniona - porykuje jak japoński zapaśnik, biega jak króliczek duracella, nie mam nic do urody kobiet, poza sztandarową laską pisiaków, pawłowicz

 • kotletxxl

  Oceniono 3 razy 3

  A Ben Johnson to pies?

 • spector1

  Oceniono 4 razy 2

  Co za ochłapy w kilku odsłonach, wrzuca tutaj niedouczony redaktorek .
  Carl Lewis - wymazano jego medale z rejestru zwycięzców?.
  Czy badania antydopingowe piłkarzyków WADA możne przeprowadzić bez zgody UEFA czy FIFA?
  Na jakim etapie są negocjacje w tym temacie ze zrakowaciałymi UEFA, FIFA a WADA?
  Czy w 2008r podano kontroli antydopingowej Federera, Nadala, Murrey'a czy Williams?

  Spector

 • Maciej Wiącek

  Oceniono 2 razy 2

  Jarka nie obwiniam... pamiętam tamte igrzyska... 1:1 z Czechosłowacja i pogrom Francuzów... dziś to nie do pomyślenia. I chyba nigdy nie będzie. Co do hokeja pozostaje westchnąć: Komuno wróć....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX