Skontaktuj się z nami
Nasi Partnerzy
Inne serwisy
Skontaktuj się z nami
Nasi Partnerzy
Inne serwisy
Finał Pucharu Niemiec. Trofeum to zdobyli piłkarze Bayernu Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie. W finale na Stadionie Olimpijskim w Berlinie pokonali w serii rzutów karnych Borussię Dortmund 4-3. Po regulaminowych 90 minutach i dogrywce był remis 0:0.
Spotkanie to było zarazem ostatnim meczem Pepa Guardioli w Bayernie. Pożegnanie trenera z piłkarzami było bardzo emocjonalne.
Hiszpan od nowego sezonu zostanie szkoleniowcem Manchesteru City.
Zlatan Ibrahimović. Szwed rozegrał ostatni mecz w Paris Saint-Germain. Pożegnanie z Paryżem było wyjątkowo udane. 35-latek w finale Pucharu Francji przeciwko Marsylii zdobył dwie bramki. W sumie było to 50. trafienie w tym sezonie w barwach swojej (byłej już) ekipy.
Łącznie w 179 meczach Szwed strzelił aż 154 goli. Przez cztery lata wygrał z PSG cztery mistrzostwa, trzy razy był królem strzelców Ligue 1.
Witalij Mutko, minister sportu w Rosji. Choć nie jest on z pewnością winowajcą wszystkiego, co złe, to tytuł antybohatera dostaje symbolicznie - jest bowiem głową rosyjskiego sportu.
Dwa tygodnie uzbrojeni agenci Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) nie pozwolili przedstawicielce WADA (światową agencją antydopingową) skontrolować trzech sportowców.
- Niemiecka przedstawicielka agencji antydopingowej przyleciała na Ural, by zbadać trenujących tam paraolimpijczyków. Ci nie chcieli się poddać kontroli. Zadzwonili gdzieś i po tym telefonie przyjechało trzech uzbrojonych mężczyzn przedstawiających się jako agenci FSB. Uniemożliwili przeprowadzenie testów - pisze Jarosław Bińczyk.
20. Tyle zwycięstw z rzędu odniosła Anita Włodarczyk (rzut młotem). Włodarczyk u progu sezonu imponuje formą. W czwartek wygrała w Ostrawie i z rezultatem 78,54 została liderką listy światowej. W sobotę poprawiła się o 94 cm.
Jest naszą "pewniaczką" do złota przed zbliżającymi igrzyskami olimpijskimi w Rio.
Fatih Terim. Anglicy w meczu towarzyskim z Turcją zdobyli bramkę ze spalonego. Sędzia uznał jednak bramkę. Po kilku minutach trener poszkodowanej drużyny, Fatih Terim, na smartfonie pokazał arbitrowi technicznemu ten błąd.
Fatih Terim showing the 4th official that England's goal was offside on his mobile phone. A sign of things to come? pic.twitter.com/XBpnnKl6Fl
? The Football Pools (@footballpools) 22 maja 2016
Franck Ribery podczas finału Pucharu Niemiec. To był dla Francuza wyjątkowo wyczerpujący mecz. Skrzydłowy Bayernu za pomocą bandy reklamowej rozciągnął sobie skurcz w nodze.
Ponownie Zlatan Ibrahimović. Szwed miał powiedzieć: - Misja zakończona. Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Dziękuję.
Łukasz Wiśniowski z kanału "Łączy nas piłka" poinformował o ślubie Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko.
Czas przestać gadać, że Wojtek Szczęsny jest młody i niedojrzały. Facet właśnie został mężem. Razem z żoną Mariną, ruszają na weselicho:)
? Łukasz Wiśniowski (@LukaszWisniowsk) 21 maja 2016