Asseco Resovia dla uczniów. Nowe gadżety do szkoły [FOTO, KONKURS]

Po raz pierwszy młodzi fani Asseco Resovii, wraz z początkiem szkoły, będą mogli zaopatrzyć się w gadżety klubowe związane właśnie ze szkołą. Klub wypuścił serię piórników, długopisów, naklejek na zeszyty i planów lekcji. Ale nie tylko. Są też m.in. nowe, ciekawe koszulki dla najmłodszych.

Wyspa pełna skarbów dla kibiców

Choć do rozpoczęcia sezonu w PlusLidze pozostało jeszcze prawie dwa miesiące, wielu kibiców żyje już kolejnym sezonem w wykonaniu Asseco Resovii. Tym bardziej, że siatkarze mistrza Polski rozpoczęli właśnie przygotowania do sezonu. 1 września, podobnie jak wielu ich kibiców, którzy tego dnia rozpoczęli naukę.

W tym roku, po raz pierwszy, mogą ją rozpocząć z Asseco Resovią, a raczej z gadżetami przydatnymi do szkoły. Oprócz tych do kupienia są także inne gadżety, jak choćby koszulki, także te meczowe, z poprzedniego sezonu. Choć tych zostały już ostatnie sztuki. Są też koszulki pasiaki i stroje treningowe. Te ostatnie będzie można wygrać na rzeszow.sport.pl, ale o szczegółach później...

Wszystkie gadżety można kupować oczywiście przed meczami Asseco Resovii w hali Podpromie, ale także na Wyspie Asseco Resovii, która znajduje się w Galerii Rzeszów. Godziny otwarcia galerii dostępne są na stronie klubowej, www.assecoresovia.pl.

Plan lekcji Asseco Resovii Plan lekcji Asseco Resovii www.assecoresovia.pl

Do szkoły marsz

Już po pierwszym dniu nauki, gdy fani Asseco Resovii poznają swój plan lekcji, będą mogli go nanieść na specjalnie dla nich przygotowany, resoviacki plan. Oprócz tego na każdym zeszycie i książce będą mogli umieścić naklejkę z Asseco Resovią i tym samym podpisać wspomniane zeszyty czy książki.

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResovia

 

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResovia

 

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResovia

 

 

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResovia

Piórnik Asseco Resovii Piórnik Asseco Resovii www.assecoresovia.pl

Co w piórniku, co w teczce

Nieodzownym atrybutem każdego ucznia jest oczywiście piórnik, najlepiej w barwach Asseco Resovii. Do tego także pudełko śniadaniowe, zestaw długopisów i ołówków i worki na buty zmienne.

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResovia

 

 

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResovia

Szalik Asseco Resovii Szalik Asseco Resovii www.assecoresovia.pl

Na zimę... szalik

Wrzesień i początek roku szkolnego to znak, że zbliża się jesień, a po niej zima. Asseco Resovia i tu ma projekt dla swoich fanów. Chodzi o szaliki, choć raczej nie do chodzenia na co dzień, ale na mecze w hali Podpromie, czemu nie.

Na Wyspie Asseco Resovii dostępne będą dwa wzory takich szalików, do wyboru, do koloru.

 

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResovia

Koszulka treningowa Asseco Resovii Koszulka treningowa Asseco Resovii www.assecoresovia.pl

Na trening, także z dzieckiem

Wśród asortymentu pamiątek i gadżetów Asseco Resovii nie może też oczywiście zabraknąć strojów meczowych i treningowych. Na meczowe z nadchodzącego sezonu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale treningowe (także dla młodszych adeptów siatkówki) będą już dostępne w najbliższych dniach.

 

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResovia

 

W komplecie będzie koszulka (z rękawkiem i bezrękawnik) oraz spodenki treningowe. I takie dwa komplety mamy do rozdania dla Was w konkursie. Co trzeba zrobić, by wygrać taki zestaw? Czytajcie uważnie!

Koszulka dziecięca Koszulka dziecięca www.assecoresovia.pl

Koszulki ''bez głowy''

To może być absolutny hit w tym sezonie. W sprzedaży pojawiają się bowiem dwie koszulki dla dzieci, które już cieszą się sporym zainteresowaniem. W jednej z koszulek brakuje tylko... głowy. Na koszulce są nogi, spodenki, koszulka, a głowę dopełniać będzie ubrane w tę koszulkę dziecko.

 

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResovia

 

Oprócz tego na Wyspie Asseco Resovii dostępne są także maskotki, piny, smycze, opaski na rękę i breloczki.

 

www.assecoresovia.pl Gadzety AssecResoviawww.assecoresovia.pl

Koszulka treningowa Asseco Resovii Koszulka treningowa Asseco Resovii www.assecoresovia.pl

Dwa stroje do rozdania

A teraz wspomniany konkurs, który rzeszow.sport.pl przygotował wspólnie z Asseco Resovią! Mamy dla Was do wygrania dwa zestawy strojów treningowych (koszulka i spodenki). Co trzeba zrobić by wygrać?

Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania i zrobić to jako pierwszy. Odpowiedzi trzeba wysłać na adres konkurs_rzeszow@gazeta.pl, podając w e-mailu swoje dane: imię i nazwisko, adres i datę urodzenia. Wygrywają dwie pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania i spełnią warunki wyszczególnione w regulaminie konkursu.

Zapraszamy do zabawy!

 

1. Ilu siatkarzy AKS-u Rzeszów zdobyło ostatnio mistrzostwo świata kadetów wraz z reprezentacją Polski? Podaj imiona i nazwiska mistrzów świata.

2. Do ilu zwycięstw rozgrywane będą w sezonie 2015/2016 półfinały mistrzostwo Polski w PlusLidze?

3. Kiedy siatkarze Asseco Resovii rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu?

Więcej o:
Copyright © Agora SA