Jeśli dziś środa, to... same wiecie co

Różowy meterac z Wami na pokładzie odpłynął ku nieznanym wodom? Osobisty asystent wachluje zbyt wolno? Hamak zdaje się lekko skrzypieć przy bujaniu?  Palemka wypadła ze ledwo co napoczętego Cosmopolitana? Nawet w tak piękną jak wakacyjna porę istnieją powody do uznania marności tego świata i strzelenia rasowego biczfejsa. Do czego teraz Was wszystkie obrazowo zachęcić pragniemy.
Fernando Torres Fernando Torres Internet

Wakacyjny biczfejs

Może to być odpowiedź na nasze przypuszczenia o posiadaniu przez niego zestawu brzuszek+piersi. Może to być reakcja na zdewastowaną przez nieuważnego plażowicza jedną z wież dopiero co zbudowanego zamku z piasku. Może to być nawet dezaprobata jego nieobecności w basenie zawierającym półnagiego Ramosa. Ale czym by nie był skurcz mięśni malujący się na jego twarzy na poniższym obrazku nadesłanym do nas przez czytelniczkę Torresek kłaniamy się w pas nad jego kunsztem.

Mesut Ozil Mesut Ozil internet

Brakujący element

Choć tegoroczne wakacje, ze wzlotami i upadkami wskaźnika miłości pewnej ciachoredaktorki, z papierosem w ustach i kąpielówkami Ramosa na pupie, z nową miłością u boku i torsem wyprężonym do słońca była dla Ozila burzliwe jak żadne inne, to wciąż nie mogłyśmy się pozbyć dziwnego uczucia, że czegoś na brakuje. Teraz już wiemy- uświadomiła nam to yosoymadridista- wszędzie szukałyśmy speszenia. Na próżno, bo Mesuciątko na urlopie stało się zupełnie nową, odmienioną osobą, która nie wstydzi sie niczego, a wschodzące rankiem słońce wita bezwzględnym biczfejsem.

Mesut Ozil


Czy to już ostateczne pożegnanie?

Jenson Button Jenson Button tumblr.com

Pasterz prowadzący zagubione owieczki do mrocznego świata biczfejsa

Kiedy siatkówka stała się już drugą po piłce nożnej biczfejsową potęgą, przyszedł czas by raczkowanie w tej dziedzinie rozpoczęli przedstawiciele innych dyscyplin. I jak pasterz zagubione owieczki, tak dzielny Jenson i jego mimika prowadzi resztę formułowców w ten obcy, bezwzględny świat.. Nie liczcie jednak na razie na mrożący krew w żyłach dzióbek po którym z krzykiem uciekają w ramiona swoich mam okoliczne dzieci, a lokalnie egzorcyści dostarczają mu swoje wizytówki. Jenson, jak to Jenson jeżeli nie jest pijaniusieński postawił na wersję zdecydowanie bardziej stonowaną, obrazującą refleksję nad doczesnym życiem, lekkie zadumanie nad jego nie zawsze kolorowym obliczem i gorzkie do przełknięcia rozczarowanie nieprawdziwością hasła jednej z jego ulubionych fejsbukowych grup : "Co się stało na imprezie, zostaje na imprezie" .

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo AP/Bret Hartman

Cristiano mówi : Jestem z powrotem

Same nawet nie zauważyłyśmy kiedy z jednej z gwiazd ciacha.net Ronaldo stał się przynajmniej w kwestii breaking newsów towarem mało atrakcyjnym. No wiecie, stała dziewczyna, zero nowych pociech pod dachem, żadnych wielomilionowych transferów. Nuda, posucha, sezon ogórkowy na całego. "A może by tak strzelić biczfejsa będącego wyrazem mojej tęsknoty za starymi, odległymi czasami, gdy posty z moim udziałem ciachoczytelniczki komentowały CAPS LOCKIEM, a "!!!" nie było końca i ich wyższości nad marnością świata w którym teraz przyszło mi żyć" - pomyślał Cristano. I jak pomyślał tak też zrobił, a my witamy naszego syna marnotrawnego z otwartymi ramionami, klaszcząc nad genialnością jego niecnego planu. I efektownością wykonania.

David Villa, Fernando Torres David Villa, Fernando Torres

Apokalipsa

Zastanawiałyście się może kiedyś, co nastąpi,gdy nasz Król i Wicekról połączą swoje gniewne furiackie siły, zawrą przymierze mięśni twarzy i ruszą na podbój całego świata siejąc zamęt i strzelając biczfejsy? My nazwałybyśmy to roboczo "apokalipsą", ale czujemy, że ta nazwa nie oddaje w pełni dramatyzmu i podniosłości ów zaistniałej sytuacji.

Nie możemy opanować wzruszenia. To jednocześnie najstraszniejsza i najpiękniejsza rzecz jaką widział biczfejsowy świat


Marina

Najlepsze biczfejsy Davida Villi