Kącik szczypiorniakowy, odcinek 11

Jakże sztywno i oficjalnie brzmi ten tytuł w obliczu najlepszego zdjęcia jakie kiedykolwiek zrobiono polskiemu szczypiorniście (na które właśnie patrzymy).

Sławomir Szmal Sławomir Szmal internet

Polscy szczypiorniści w fenomenalnej sesji zdjęciowej

No dobrze, uspokójmy emocje, ustalmy fakty. Najlepsze zdjęcie Sławka Szmala w historii pochodzi z sesji zdjęciowej autorstwa słynnego niemieckiego fotografa Claus Geiss, który w latach 2007 - 2010 wykonywał fotografie dziewięćdziesięciu największych gwiazd Bundesligii, w tym piątki naszych reprezentantów. Owoce jego pracy zobaczymy w mającym się ukazać we wrześniu albumie Handball De Luxe, ale fotografie polskich piłkarzy możemy podglądnąć już teraz za sprawą strony handball.pl.

A im dłużej podglądamy, tym dalsze od uspokojenia się przy zdjęciach Sławka Szmala jesteśmy. Bo nawet nagie klaty Grześka Tkaczyka i Karola Bieleckiego...

 

Cudowna sceneria sesji Mariusza Jurasika...

Intrygujące zdjęcie Krzyśka Lijewskiego...

Ani nawet zbliżenie na piękne oblicze Marcina...

Nie są w stanie zbliżyć się do magii zdjęć Sławka:

Tu zgadza się wszystko, sceneria, klimat, czerwony garnitur, a nade wszystko osoba modela. Podzielicie nasz zachwyt?

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie handball.pl, a my za donos dziękujemy serdecznie AngeliF1_HB, blair_hndbll, ance8765 oraz lady_m.

Nie zwalniamy tempa

Te z Was, które mimo wszystko poczuły się zawiedzione, iż bracia Lijewscy w sesji się nie rozebrali, uspokajamy - rozebrali się, ale przy innej sposobności. A była nią kolejna impreza z okazji wywalczenia przez HSV Hamburg tytułu mistrzowskiego. Na której działy się takie rzeczy:

Bardziej zamaszyście nie dało się tego szlafroka otworzyć? Damn you Pascal Hans!

Straty moralne wynagrodzimy jeszcze większą dawką negliżu młodszego z braci. Krzyś Lijewski śpiewający piosenki i udzielający wywiadu bez koszulki? Proszę bardzo:

Ku uspokojeniu emocji...

A na koniec kolejna część cyklu zawodnicy Vive Targi Kielce i dzieci sponsorowana przez emmę_handball18. Tym razem podopieczni Bogdana Wenty uświetnili swoją obecnością festyn z okazji Dnia Dziecka:

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie klubu.

A już (naprawdę) na pożegnanie, ku umocnieniu Sławka Szmala w statusie bohatera odcinka, cudowna jak zwykle niespodzianka od lady_m:

ruby blue