Biczfejs na środę

W razie gdybyście zapomniały, że w ten dzień tygodnia kunszt strzelania biczfejsa należy podziwiać bardziej niż zwykle.

Leo Messi, David Villa Leo Messi, David Villa internet

Pierwszy wspólny biczfejs Mesilli

Przytulanie, strzelania goli, przytulanie, wskakiwania na barana, przytulanie, niewinne żarciki, przytulanie  - do tej listy sposób wspólnego spędzania czasu przez bromance'owów od dzisiaj możecie oficjalnie dopisać - wspólne strzelania biczfejsów. Inna sprawa, że nie wyobrażamy sobie by David Villa robił coś innego w swoim wolnym czasie. (Za fotkę podziękowania wędrują w stronę Mesilliforever)

Chyba jesteśmy wzruszone. A przynajmniej jedna trzecia z nas.

Skra Bełchatów Skra Bełchatów internet

Grupowy biczfejs Skry Bełchatów

Ostatnio to jednak siatkarze wdzierają się szturmem na biczfejsowe salony, o czym dzisiaj dobitnie zaświadcza nam fotografia upamiętniająca biczfejs w grupowym wykonaniu mający miejsce na rozdaniu nagród PlusLigi, który dostarczyła nam labradorka. I choć każdy z nich zdaje się wzbijać na wyżyny swoich umiejętności, to właśnie Michał Winiarski naśladują niemiecką szkołę, podtrzymując rączki na bioderkach, by nie opadły ze zrezygnowaniem, wzrokiem znajdujący się w innym świecie, świecie swojego prywatnego bulwersu i niezrozumianego przez świat gniewu wygląda, pozwólcie, że użyjemy tego słowa - mistrzowsko. I dodałybyśmy i nawet "<3", ale przecież to biczfejs i trochę nie wypada.

David Villa David Villa internet

Dies Irae

Kiedy widzimy w swojej skrzynce wiadomość zatytułowaną bezpośrednio "BICZFEJS STULECIA!!!!!!!!" to po prostu wiemy, wiemy i już, że jego zawartością jest David Villa, który wniósł się na wyżyny bycia Davidem Villą. Ba! W naszej głowie nawet pojawia się już kilka propozycji jak takowy "BICZFEJS STULECIA!!!!!!!!"może wyglądać i tak, oprócz jeźdźców apokalipsy widzimy tam jeszcze liczbę 666 i palące iskry wydobywając się z oczu Hiszpana. Nie pomyliłyśmy się wiele.

Przepraszamy, ale piękno tego obrazka zwala nas z nóg.

Strzelać jednak biczfejsy w El Clasico to bułka z masłem, po 385 faulu na sobie nawet i Mesuciątku zdarza się to robić. Prawdziwa sztuka, to robić to bez względu na otoczenie, zignorować patrzące na ciebie nieletnie stworzenia i udawać, że trzymany w ręce różowy plecaczek z Myszką Miki wcale nie istnieje. Po tym poznaje się Króla.

David Villa z córeczką

(tą przesłodką fotkę podesłała do nas ewu, dzięki kochana!:)

Cesc Fabregas i Robin van Persie, czyli co dwa biczfejsy to nie jeden Cesc Fabregas i Robin van Persie, czyli co dwa biczfejsy to nie jeden internet

Cesc Fabregas i Robin van Persie, czyli co dwa biczfejsy to nie jeden

Messilla to jednak nie jedyny bromance w środowisku piłkarskim, który lubuje się w strzelaniu biczfejsów, a wykonywanie tej czynności wspólnie zostało również przyjęte przez Fabregasa i van Persiego. Choć w wypadku tych bliskich kolegów ma dużo bardziej wspólnego z zżerająca od środka zazdrością, aniżeli podzielaniem zainteresowań drugiej połówki. Ale rączki na bioderkach są, więc nic już nie mówimy, tylko podziwiamy.

Yoann Gourcuff Yoann Gourcuff

Piękny Joaś się wykrzywia

Na koniec prezent dla wszystkich stęsknionych za Yoannem Gourcuffem, rzęsami Yoanna Gourcuffa, kośćmi policzkowymi Yoanna Gourcuffa i ogólnie pojętym pięknem Yoanna Gourcuffa -  biczfejs może nie najświeższej daty, może nawet bardzo starej, wygrzebany gdzieś z otchłani naszego archiwum i odkurzony różowym odkurzaczem, ale czy prawdziwa sztuka posiada datę ważności?

 

Marina