Biczfejs na środę

Zgodnie z tym jak mówią na mieście, iż ''biczfejs jest odpowiedzią na wszystko'' uprzejmie, za pomocą kilku obrazków tłumaczymy, dlaczego Mesuciątko przeżywa przełomowy okres w swoim życiu, co ćwiczy się na treningach Realu Madryt, czemu Torres jest niezadowolony ze swojego najświeższego balejażu i...j ak to możliwe, że David Villa jest tutaj Królem. Będzie też desant z innych dyscyplin, a nawet - o, zgrozo! - biczfejs w wersji damskiej.
Mesut Ozil Mesut Ozil internet

Speszenie to już przeszłość

"Ale jak?", "Gdzie?", "Kiedy?" oraz "Czy to w ogóle możliwe?" - pytacie zapewne z przerażeniem. Ano tak, całkiem możliwe, gdyż Mesuciątko w Madrycie przechodzi metamorfozę, odkrywa swoje nowe "ja" i staje się świadomy swojej "biczfejsowatości", a robi to marszcząc czoło o tak.

 

 

 

Podziwiamy i wraz z Ozillą zastanawiamy się "Ciekawe, co Mesut chciał przekazać przez ten swój grymas :-)", choć najbardziej jesteśmy bliskie odpowiedzi z dywagowaniem na temat podwyżki cen żelu do włosów na światowych rynkach.

Jose Moourinho Jose Moourinho internet

"Królewski" biczfejs grupowy

I chyba my wiemy, gdzie takich grymasów mógł się Ozil uczyć, bądź też od kogo ze swojego otoczenia mógł je zaczerpnąć. Z odpowiedzią przychodzi nam czytelniczka DeSpeszjalŁan, która zaprezentowała nam bodajże najbardziej liczny z grupowych biczfejsów w historii tejże rubryki, biczfejs prosto z treningu Realu Madryt, gdzie pod wodzą Jose sztuki stylowego wyrażania swojego niezadowolenia nauczało się aż trzech adeptów (tak, u niewyraźnego Xabiego, również widzimy zalążek biczfejsa).

 

 


I powiedzcie nam jak bardzo szpanerskie jest posiadanie ortalionowego dresu ze swoimi inicjałami naszytymi w honorowym miejscu zaraz przy trzech białych paskach? Jakbyśmy taki miały, też byśmy trzymały tak dumnie ręce w jego kieszeniach jak Mou.

Fernando Torres

Fernando Torres tymczasem prezentuje elegancką wariację pod krawatem, bo jak strzelać biczfejsy, to tylko w idealnie skrojonych garniturach od najlepszych projektantów. Och Nando, my też twierdzimy, że twój fryzjer zawalił z tą mleczną czekoladą na zeszłotygodniowym balejażu, w złocistym brązie byłoby Ci o wiele bardziej do twarzy.

 

 

Fernando Torres

David Villa David Villa BE&W/PICS UNITED

Król

I tak od wicekróla przechodzimy gładko do jedynego, prawowitego króla, który najwyraźniej chce nas skłonić do zaktualizowania rankingu sprzed dwóch tygodni, bądź stworzenie nowego, tym razem przynajmniej 21498 wydaniami biczfejsów w jego wykonaniu. Julia P. i przy okazji podsuwa nam kolejną nazwę na wyrażenie magii mięśni twarzy Davida, gdyby "creme de la creme biczfejsów", "biczfejs ostateczny", bądź "absolut" się Wam znudziły - "Campeon del biczfejs"

 

 

Oj Campeon, Campeon.

Aaron Ramsey Aaron Ramsey internet

Update z ostatniej chwili: biczfejs z języczkiem

Bardzo nam się takie urozmaicenie podoba, wyszperane w meandrach sieci przez zakochaną a Aaronie Ramseyu Brawurkę. Nie na darmo obdarzyłyśmy młodego kanoniera takim kredytem zaufania...

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska internet

Girl Power: Agnieszka Radwańska

Że Isia ma mimiczny potencjał zauważyłyśmy już podczas słynnego epizodu z rakietą, a jednak światowa klasa z jąką potrafi na swej młodej twrzyczce odmalować mieszankę pogardy, wstrętu, poczucia wyższości i ogólnego zdegustowania współczesnym światem wprawia nas w coraz większy podziw.

 


A ponieważ jest nam bardzo smutno, że Isia w nocy odpadła w ćwierćfinale AO z Kim Clijsters, i ponieważ nie znamy lepszego sposobu na uhonorowanie kogoś niż zaliczenie go w szlachetny poczet środowych dostawców biczfejsów - Isiu, uczyń nam ten zaszczyt... Witamy w klubie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.