10 rzeczy, które zaskoczyły nas w tym roku najbardziej

Zapraszamy na mały przegląd tych wszystkich tegorocznych wydarzeń, przy których ogłaszałyśmy koniec świata i ogólnokrajowy zbiór szczęk z podłóg i innych nawierzchni płaskich.


Kimi Raikkonen Kimi Raikkonen internet

10. Kapelusz Kimiego Raikkonena

Kiedy fatalność fryzury Kimasa sięgnęła apogeum, a my sądziłyśmy naiwnie, że nic w jego wykonaniu nie jest już nas w stanie zaskoczyć, Raikkonen wyciągnął z szafy kapelusz. Po chwili oswojenia z zaistniałą sytuacją niektórym z nas zaczęło się nawet podobać, ale Wy byłyście bezlitosne.

9. Kolczyk w uchu Lewisa Hamiltona

Co pchnęło Lewisa Hamiltona do przebiciu sobie (obydwu!) uszu? Do dziś nie wiadomo. Swoją drogą, czy nam się tylko wydaje, czy ostatnimi czasy bezowocnie wypatrywać można tej wątpliwej ozdoby w uszach kierowcy?

8. Nikola Karabatic z Blanką Vlasić

To był chyba najdziwniejszy związek tego roku. Zadziwił zwłaszcza Nikola, którego podejrzewałybyśmy raczej o gustowanie w idealnych modelkach. Ale co my tam wiemy. Zresztą, nie co ma już rozprawiać - piłkarz ręczny i lekkoatletka nie są już ponoć razem.

7. Wszystkie romanse Shakiry

A było ich (podobno) bez liku. Najpierw ofiara plotki padł Rafa Nadal, czemu bynajmniej dziwić się nie można po tym co para pokazała w teledysku Shakiry. Ale naprawdę gorąco zrobiło się po ujawnieniu informacji jakoby piosenkarka miała spędzić noc w hotelu z Gerardem Pique. Nie uwierzymy dopóki nie zobaczymy.

6. Żona Łukasza Kadziewicza

W każdych innych okolicznościach, fakt, że tak przystojny a przy tym obdarzony nietuzinkową osobowością i tułowiem mężczyzna nie posiada małżonki, predysponowało by go do zajęcia pierwszego miejsca w tym zestawieniu. Świeżo ujawniona rewelacja zadziwia z innego powodu.  Przyszła niespodziewanie, gdzieś pomiędzy opowieścią o tym co kot Łukasza będzie miał na obiad, a tym jaka jest roczna amplituda temperatur w Rosji. Chyba najbardziej spektakularny opad szczęki roku.

Sergio Ramos Sergio Ramos twitter.com

5. Nowa fryzura Sergio Ramosa

Nawet jeśli przed mundialem Sergio, pół żartem pół serio, obiecał ścięcie włosów jeśli jego drużyna zdobędzie mistrzostwo, mało kto wierzył, że piłkarz dotrzyma słowa. Dotrzymał. Nowa fryzura Ramosa spotkała się z  ogromnym poruszeniem w Waszych szeregach, wywołała ruch płyt tektonicznych, topnienie lodowców, zamieszki w Madrycie oraz została zakazana przez Watykan. Niepotrzebnie - włosy Ramosa odrastają wyjątkowo szybko, a sam piłkarz zdążył dostarczyć już nam innych powodów do zmartwień.

Robert Kubica Robert Kubica facebook.com

4. Santa Bobby

Jest kilku sportowców, których nigdy i pod żadnym pozorem nie byłybyśmy sobie w stanie wyobrazić w przebraniu Świętego Mikołaja. Robert Kubica plasował się w czołowej trójce tej listy. Aż tu nagle pewnego dnia nasze wyobrażenie o świecie zostało brutalnie zweryfikowane.

 

Sam kostium był dopiero początkiem. O wiele bardziej zadziwiające było zachowanie kierowcy w trakcie udzielania wywiadu, które wskazywałoby na to, że któreś z (nie)grzecznych dzieci zostawiło Sancie Bobby'emu na kominku coś więcej niż mleko i ciasteczka.

 

 

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/gt-hJTB45XE?fs=1&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/gt-hJTB45XE?fs=1&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

 

 

 

Ale żeby nie było wątpliwości: lubimy to!

Nico Rosberg Nico Rosberg internet

3. Nico Rosberg wyglądający jak mężczyzna

Parę dni po tym jak padł ofiarą okrutnego żartu Micheala Schumachera...

 

 

Nico Rosberg a.k.a Britney Spears

 

 

Nico przyjechał na testy opon do Abu Zabi zadziwiając świat nową fryzurą i zarostem, a największa sceptyczka jego "urody", znana również jako niżej podpisana, upewniwszy się że nie ma żadnej pary oczu bądź uszu w promieniu 2 kilometrów, wydała z siebie cichutkie i rachityczne: "hot".

 

Wygląda jednak na to, że została usłyszana przez Stęsknioną, która podzieliła się z nami najnowszym wcieleniem Rosberga, które zadziwia jeszcze bardziej:

 

 

 

Nico Rosberg

 

 

Pan z prawej to naprawdę on! Zobaczcie w ruchomych obrazkach:

 

 

 

 

 

 

Nico Rosberg

 

 

Metamorfoza roku!

2. Pośladki Fernando Torresa

O tym, że Torres jest doskonały w każdym centymetrze swojego ciała wiadomo przecież od jakiś 10 lat, ale tego lata wydarzyło się coś wyjątkowego. Fernando położył się na murawie i zmienił nasze postrzeganie męskich pośladków na zawsze. I nic już nigdy nie będzie takie same.

Cristiano Ronaldo z synem Cristiano Ronaldo z synem internet

1. Cristiano Ronaldo samotnym ojcem

Jakbyście popatrzyły na kogoś gdyby rok temu powiedział Wam, że Cristiano Ronaldo w roku 2010 sprawi sobie potomka z tajemniczą surogatką, a w międzyczasie wda się w stały i dobrze prosperujący na przyszłość związek z piękną modelką? No dobra, część z pięknem modelki jest może mało zadziwiająca, ale nadal: czy coś w tym roku było w stanie zadziwić Was bardziej? Nas nie.

 

 

ruby blue