Plusligowe podsumowania: 13. kolejka plus rozczulające bonusy

Od razu zdradzimy, że są w nie zaangażowane dzieci siatkarzy. Żeby nie było, że nie ostrzegałyśmy.Rafał Buszek Rafał Buszek Nula/Ciacha.net

Rafał Buszek jest piękny, czyli Resovia - Jastrzębski 3:0

Nasz niedawno odkryty zachwyt nad bladym obliczem Rafała pogłębia bezlitośnie Nula, która jak nic ma rękę do ciachowych ujęć. Co potwierdza kolejna nadesłana przez nią fotka z MVP spotkania, Georgy Grozerem z pociechami w roli głównej.

 

Georgy Grozer

 

 

Dzień w którym przycisk z literką "W" na klawiaturze zepsuje nam się od nadmiernego eksploatowania w wyrażeniu, w którym poprzedza go literka "A", zbliża się nieuchronnie.

Lukas Divis Lukas Divis Magda10234/Ciacha.net

Tymczasem Lukas Divis...

...jest cholernie przystojny! To już cytat z również obecnej na meczu Magdy10234. Nie śmiałybyśmy zaprzeczyć. Magda podzieliła się również swoimi wrażeniami z pomeczowego spotkania z siatkarzami:

 

"Muszę powiedzieć, że zawodnicy z JW są niezwykle sympatyczni. Porównując zachowanie zawodników Skry po meczu (co prawda przegranym dla nich), którzy jak wielkie gwiazdy przepchali się między kibicami, którzy chcieli ten autograf i się zaszyli w szatni. Tak zawodnicy Jastrzębskiego (którzy także przegrali) stali rozdawali autografy i robili sobie zdjęcia dopóki nie zaczęły gasnąć światła na hali :)"

 

Macie może jakieś swoje doświadczenia w tej materii?

Siatkarze Tytana AZS-u cieszą się zwycięstwa nad Politechniką Siatkarze Tytana AZS-u cieszą się zwycięstwa nad Politechniką Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta

Częstochowa nadal nie zdobyta

Chrapkę na rewanż po porażce z pierwszej rundzie spotkań mieli chłopcy z Politechniki Warszawskiej. Wynik 1:3 mógłby sugerować co innego, ale było naprawdę blisko. Walka była bardzo zażarta, a brylujący wśród Warszawian Zibi Bartman dwoił się i troił (bez swojego Miśka u boku), ostatecznie jednak Jasna Góra pozostała niezdobyta. Tym samym Tytan został nieoczekiwanym liderem tabeli, a pauzowanie Skry zasługę umniejsza tylko trochę. Szacunek.

Czarna seria Olsztyna trwa

AZS swoje ostanie zwycięstwo w PlusLidze odniósł 6 listopada. Nadzieje na przełamanie złej passy niosło spotkanie z Fartem Kielce. Ale znowu nic z tego. Co więcej, Olsztynianie nie zdołali ugrać nawet seta. Sztuka ta udała się natomiast innemu outsiderowi tabeli, Pamapolowi Wieluń, który sprawił nieco problemów Delectcie Bydgoszcz. I tak zakończyła się 13. kolejka. Wasze wrażenia?

Więcej o: