Wszystkie kobiety formułowców, część trzecia

Dzisiejszy odcinek zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, przynajmniej jeśli o panów idzie. Przekonajmy się zatem, czy ich drugie połówki spiszą się równie dobrze.
Vitantonio Liuzzi z dziewczyną Vitantonio Liuzzi z dziewczyną facebook.com

Francesca Caldarelli, narzeczona Vitantonio Liuzzi'ego

Mimo, że dziewczyna Tonia dość często towarzyszy mu podczas weekendów wyścigowych, jest postacią dość tajemniczą. My na przykład bardzo chciałybyśmy zajrzeć w jej metrykę, bo coś nam mówi, że wybranka kierowcy Force India, jest od niego sporo starsza. No chyba, że to wszystko wina włoskiego solarium słońca.

Laura, dziewczyna Nico Hulkenberga Laura, dziewczyna Nico Hulkenberga facebook.com

Laura, dziewczyna Nico Hulkenberga

Tegoroczna debiutantka w padokowym światku WAGs, od reszty pań wyróżnia się na pewno naturalna urodą. (I to naprawdę nie jest eufemizm!). A teraz będzie ciekawostka: panna Laura z zawodu jest ... policjantką! Czyżby romantyczna historia wręczonego mandatu?

Witalij Pietrow Witalij Pietrow VitalyPetrov.ru

??? , czyli życie uczuciowe Witka Pietrowa

Przeprowadzony na szeroką skalę risercz w poszukiwaniu dziewczyny Rakiety z Wyborga zakończył się na jego oficjalnej stronie, gdzie natrafiłyśmy na takie właśnie skarby zdjęciowe. I na tym niestety się skończyło, bo jak internet długi i szeroki, nie natrafiłyśmy na żaden ślad wybranki Witalija. A to że takową posiada, wiemy już z przeprowadzonego w tym roku wywiadu, w którym gdzieś między słowami, magiczna fraza "dziewczyna" się pojawia. Wstyd Witia, wstyd! Cały sezon w Formule i nic, zero lansu w padoku.

Yu Abiru - dziewczyna Kamui Kobayashi'ego

No no, szacun Kamui, szacun. Panna Yu jest aktorką i jeśli wierzyć wynikom wyszukiwania Google, cieszy się w Japonii statusem pierwszoligowej celebrytki. Ich związek nie został, co prawda, nigdy oficjalne potwierdzony, ale jeśli wierzyć plotkom, romans rozpoczął się latem tego roku, a domniemana dziewczyna Kamui zdążyła już zawitać na październikowy wyścig na torze Suzuka.

Julie Alessin, dziewczyna Adriana Sutila

Pewnego dnia Adrian Sutil ogłosił, że nad życie uczuciowe przedkłada swoją karierę I się zaczęło. Internet ogłosił kierowce gejem i lubował się w takich fotomontażach:

 

 

 

13.04.2007 Sakhir, Bahrain,  Adrian Sutil (GER), Spyker F1 Team, Lewis Hamilton (GBR), McLaren Mercedes - Formula 1 World Championship, Rd 3, Bahrain Grand Prix, Friday - www.xpb.cc, EMail: info@xpb.cc - copy of publication required for printed pictures. Every used picture is fee-liable.   Copyright: Davenport / xpb.cc

 

 

Wtedy na arenę wkroczyła niejaka panna Julie Alessin, o której nie wiadomo absolutnie nic. Co więcej, innego zdjęcia pary niż to zamieszczone wyżej, nie uświadczyłyśmy. Hmm.

Więcej o: