Wszystkie kobiety formułowców, część 2

W której przedstawimy kolejną piątkę padokowych księżniczek w kolejności odwrotnej do miejsc zajętych przez ich oblubieńców w końcowej klasyfikacji mistrzostw.


Catherine Hyde - narzeczona Heikki Kovalainena

O dziewczynie kierowcy Lotusa zrobiło się głośno parę dni temu, choć na pewno nie z powodu, którego ona samy by sobie życzyła. Panna Hyde była mianowicie pasażerką w samochodzie, który Heikki rozbił o bandę w trakcie niedzielnego Race of Champions. Wbrew pierwszym diagnozom, o których same pisałyśmy, jakoby parze nic poważnego się nie stało, po późniejszych badaniach okazało się, że Heikki doznał ciężkiego wstrząśnienia mózgu, a jego narzeczona uszkodziła miednicę, staw biodrowy i mięśnie nóg. Oboje muszą teraz odpoczywać, ale wygląda na to, że wkrótce oboje dojdą do pełni zdrowia.

 

 

Z ciekawostek na temat Catherine wiemy tyle, że jest Brytyjką, z  wykształcenia psychologiem ze specjalizacją sportową. Zawsze wiedziałyśmy, że to dobry kierunek studiów.

Marta Girones - dziewczyna (chlip) Jaime Alguersuari'ego

W sprawie partnerki Jaime wielkiego śledztwa bynajmniej nie trzeba było przeprowadzać, bo Alguersuari wie doskonale jak przy pomocy twittera i słodkiej foci raz po razie drażnić Ciacha. O samej Marcie nie wiele wiadomo, poza faktem, że przy boku Jaime tkwi już nieco ponad rok. Ponadto, lubi zabawy z gadżetami:

 

 

 

 

 

Oraz od czasu do czasu się popisać....

 

 

 

 

 

Po twarzy. Generalnie wnioskujemy, że jest studentką.

Patricia Papen - żona Nicka Heidfelda

A zawsze myślałyśmy, że KłikNick urodził się z brodą. Chociaż nie wiemy, czy bardziej nie zadziwiania nas fakt, że ktoś odczuł potrzebę sfilmowania i wrzucenia do sieci padokowego pocałunku pary. Prawda, że odczuwacie teraz nieposkromioną potrzebę zobaczenia Nicka Heidfelda w akcji? Nie? Anyone? Trudno.

 

 

 

Gwoli prawdy statystycznej dodamy jeszcze, że para ma trójkę dzieci, każde z nich ostro rywalizujące w plebiscycie na najgłupsze imię na zachód od Nysy Łużyckiej. Po kolei: Joda, Juni i Justus. Oczywiście, że nie darujemy sobie przy tej okazji przypomnienia kultowego zdjęcia Jody Heidfeld.

 

 

 

 

 

Ale wiecie, to naprawdę nie jej wina.

Maria de la Rosa - żona Pedro również (a to ci) de la Rosy

Hiszpan, którego Heidfeld wykolegował z Sauber w połowie tego sezonu, tak jak i Niemiec ma już dawno ustabilizowane życie rodzinne. Para ma trzy córeczki o bardzo ładnie brzmiących imionach: Georginia, Olivia i Luna. Coś nam mówi, że żadna z nich nie ma w szafie czapy skrzata.

 

 

Jennifer Mack - dziewczyna Sabastiana Buemi

Wygląda na to, że najładniejszą dziewczyną tego odcinka jest partnerka najmniej urodziwego (sorry Seb) formularza. Zgodzicie się? O samej Jennifer nie wiele wiemy, głównie z tego powodu, że wybranka kierowcy Toro Rosso nie włóczy się za nim na każdy wyścig.

 

A my mamy nadzieję, że powłóczycie się z nami do przyszłego piątku, w którym przedstawimy kolejne padokowe damy. Stay tuned!

 

 

ruby blue

Więcej o: