Ciekawy przypadek Jensona Buttona

Oraz parę innych, nie mniej interesujących formułowych updejtów.

 

 

 

 

 

Jenson Button Jenson Button twitter.com

Podwójne życie Jensona

Kto jest na tym zdjęciu? Zastanawiał się przez weekend cały Twitter. Na pierwszy rzut oka, sprawa oczywista, Jens w nieco dawniejszych, po fryzurze i ubiorze wnosząc, najpewniej Hondowych czasach. Wszystko by się zgadzało gdyby nie fakt, że zdjęcie jest kadrem z hiszpańskiego filmu dokumentalnego o śpiewaku Camaronie de la Isla. ?!?!?! Głos w sprawie zabrał sam Jenson, który najpierw stwierdził, że to z całą stanowczością nie jest on, gdyż nigdy nie wyprawia się na lotnisko bez bagaży i nie poznaje tej bluzy, później jednak dostarczył materiału dowodowego, w postaci kawałka tegoż filmu, reflektując się, że na wysokości 1:34 to rzeczywiście on!

 

 

 

 

 

 

 

No dobra Jens, ale nadal, WTF?! Czyżby w obliczu bankructwa Hondy, Button dorabiał sobie jako statysta w hiszpańskim filmie dokumentalnym o japońskiej dziewczynie na japońskim lotnisku? Nie wstydź się Jens!

Sebastian Vettel Sebastian Vettel youtube.com

Sebastian Vettel wrócił do korzeni

A przez korzenie rozumiemy bielutki kombinezon BMW Sauber. Sebastian na początek niezwykle pracowitego weekendu wziął bowiem udział w turnieju z najbardziej utytułowanymi młodymi kierowcami serii Formuła BMW. Później narobił nieco już Red Bullowego  hałasu w Berlinie:

 

 

 

A na koniec, w ćwierćfinałowym pojedynku rozgrywanego w Düsseldorfie prestiżowego wyścigu Race of Champions, zmierzył się ze swoim mistrzem i idolem lat dziecięcych, Michaelem Schumacherem. Zgadniecie kto wygrał?

 

 

Kobiety przynoszą formułowcom pecha

W Race of Champions wziął udział również Heikki Kovalainen, który na drugi fotel do swojego pojazdu zabrał dziewczynę, Catherine Hyde. Skończyło się na barierkach.

 

 

 

 

Wypadek był na tyle groźny, że para trafiła do szpitala na obserwację, ale całe szczęście, poza potłuczeniami, nie stwierdzono żadnych poważniejszych obrażeń.

W Ferrari kończą sezon (mimo wszystko) na wesoło

Na torze w Walencji w ramach Ferrari World Finals stawiła się dwójka kierowców, nieco mniej już zachmurzony, za to coraz bardziej zarośnięty Fernando Alonso, i jak zawsze do wszystkiego nastawiony z bejbiowym entuzjazmem, Felipe Massa.

 

 

 

Jak widać, najwięcej entuzjazmu we wszystkich wzbudziło zakładanie czap i gogli w stylu vintage, w których panowie zasiedli za kierownicami równie oldschoolowych samochodów.

 

 

 

Felipe Massa i Fernando Alonso

 

Który z nich wygląda, ekhm, lepiej?

Robert Kubica Robert Kubica youtube.com

Bobby porządził w rajdzie i kominiarce

Robert Kubica również nie próżnował. Bobby wystartował w Rallye du Var, w którym wygrał wszystkie niedzielne odcinki specjalne i sekundy dzieliły go od podium w końcowej klasyfikacji. Wcześniej zdążył udzielić podejrzanie coś rozradowanego wywiadu, który zakończył się objęciem dziennikarza.

 

 

Bobby?!

Mark Webber zabrał minę do ojczyzny

A dokładniej do miejscowości Perth, gdzie odbył się Australijki Festiwal Prędkości.

 

 

 

Lewis Hamilton nie odstępuje Nicole na krok

Tym razem rolę w Hamzinger się odwróciły i to Lewis polansował się nieco u boku Nicole. Kierowca zasiadł na widowni programu X Factor, w którym w niedziele wystąpiła jego oblubienica. Z góry ostrzegamy, że Lewisa widać tylko przez kilka sekund na końcu występu, więc żeby go zobaczyć, musicie przetrwać przez prawie cztery minuty fikołków Nicole na scenie. Dobrze się zastanówcie.

 

 

A na koniec Jaime Alguersuari

Staje na wysokości swojego JaimeAlguersuariowego zadania. Nie pytajcie.

 

ruby blue

 

P.S. Artykuł powstał przy pomocy i wsparciu linkowym Marty, Agaty i oli144. Jenson Wam zapłać dziewczęta.

Więcej o: