Metamorfozy ciach - Felipe Massa

Jeśli chcecie się dowiedzieć, kto tak naprawdę ma najrozkoszniejsze zdjęcia z dzieciństwa oraz z jakim znanym piłkarzem koleguje się Felipe, koniecznie musicie kliknąć po "więcej"!

 

 

 

 

Felipe Massa Felipe Massa internet

Przedwczoraj

Wszystko zaczęło się 29 lat temu w Sao Paulo. Felipinho zasiadł na leżaku w kolorystyce kompatybilnej z koszuleczką i postanowił: zostanę...
Felipe Massa Felipe Massa internet

Przedwczoraj

Piłkarzem! Niestety, przypuszczenia Felipe się potwierdziły - w japonkach nie da się grać w piłkę nożną. Nic to - pomyślał rezolutnie - zostanę kierowcą!
Felipe Massa Felipe Massa internet

Przedwczoraj

I został. Po latach szlifowania talentu w kartingu, jako 16-sto latek rozpoczął ściganie w Formule Chevrolet. Dwa lata później przeniósł się do Europy gdzie rządził nieprzerwanie najpierw w Formule Reanult, a później Formule 300. Nadchodziło nieuniknione.
Felipe Massa Felipe Massa internet

Wczoraj

Aż nadeszło w 2002 roku, w którym Massa oficjalnie zadebiutował w Formule 1 w barwach teamu Sauber. Z małą przerwą na testy w Ferrari, jeździł tam do 2005 roku. (A to zdjęcie z przyczepionym Kimim w swoim okresie Sauberowskim naprawdę już takie było! Nie chciało nam się wycinać.)
Kimi Raikkonen, Felipe Massa. Kimi Raikkonen, Felipe Massa. internet

Wczoraj

W sezonie 2006 Massa wylądował w Ferrari, gdzie po przejściu Schumachera na emeryturę, sezon później jego partnerem został Kimi Raikkonen. Przyjaźni nigdy wielkiej między kierowcami nie było (Kimi Raikkonen, hello), ale panowie zdawali się dogadywać całkiem dobrze. Takoż radził sobie Felipe za kierownicą czerwonego bolidu przez kolejne sezony spędzone w Ferrari.

Wczoraj

W sezonie 2008 był nawet przez kilka sekund mistrzem świata, ale ostatecznie jego niecny plan pokrzyżował Lewis Hamilton. Jeśli zaś o kwestie wizerunkowe chodzi, Bejbi w erze p.n.k* nie zmienia się praktycznie w ogóle. Raz pozwolił sobie na małe, widoczne na zdjęciu wyżej, szaleństwo z bródką. Raz na większe...

 

*po naszym Kubicy

Felipe Massa Felipe Massa internet

Wczoraj

Ho-ho-ho! (Tak, to zdjęcie jest autentyczne).

Wczoraj

Od czasu do czasu uskuteczniając lans padokowy. (O ile na potrzebę slajdu uznamy, że okalający jego szyję ręczniczek, czy co to w ogóle jest,  to tak naprawdę szaliczek tudzież apaszka.)
Felipe Massa Felipe Massa fot. AFP

Wczoraj

Lans indywidualny to nie to samo jednak co lans smokingowy z małżonką.

Wczoraj

O lansie ze znanym kolegą już nie wspominając. Felipe nigdy bowiem nie wyleczył się ze swojej pasji do piłki nożnej.
Fernando Alonso, Felipe Massa. Fernando Alonso, Felipe Massa. fot. AFP

Dziś

Do historii formułowych wracając, Felipe po koszmarnym wypadku z GP Węgier w sezonie 2009, powrócił do ścigania z nowym partnerem u boku. Zanosiło się z początku na szorstką przyjaźń...
Fernando Alonso, Felipe Massa, GP Korei. Fernando Alonso, Felipe Massa, GP Korei. AP/Andy Wong

Dziś

Ale teraz wygląda to już zupełnie bromancowo, a nie liczący się w walce o tytuł Massa, zaoferował swoją wszelką pomoc na torze pozostającemu w grze Alonso.

 

A może Wy również chcecie zaoferować pomoc (nie Alonso, niestety, tylko nam) i nadsyłać na pocztę (ciacha@g.pl) tudzież w komentarzach propozycję na kolejnych bohaterów rubryki? I to wcale nie tak, że skończyły się nam pomysły.

Więcej o: