Metamorfozy ciach - Lewis Hamilton

Uświadomiwszy sobie, że Lewis jako jedyny z tegorocznych pretendentów do mistrzowskiego tytułu jeszcze nie gościł w naszej rubryce oraz faktu, że ma chyba najwięcej kompromitujących uroczych zdjęć z dzieciństwa, postanowiłyśmy czym prędzej jego właśnie uczynić bohaterem dzisiejszego odcinka.

 

 

Lewis Hamilton Lewis Hamilton fot. youtube.com

Przedwczoraj

Z tym zdjęciem, jeśli idzie o dawkę słodkości formułowców w wydaniu dziecięcym, mógłby rywalizować tylko i wyłącznie Kimi z wodorostem.

 

 

Lewis Hamilton Lewis Hamilton internet

Przedwczoraj

Na kolejnym zdjęciu z dzieciństwa obserwować możemy początki złejtwarzy w wydaniu kierowcy. Why The Face, Lewis? Czyżby właśnie jakieś czerwone autko wjechało w twoje?
Lewis Hamilton Lewis Hamilton internet

Przedwczoraj

Już wiemy, że kilkuletni Lewis na pytanie "kim chcesz zostać w przyszłości?" na pewno nie odpowiadał "strażakiem". Nigdy nie wiesz, Lewis, prawda Heikki?
Lewis Hamilton Lewis Hamilton internet

Wczoraj

Obserwowany na obrazku 10-letni Hamilton miał powiedzieć do Rona Dennisa "będę kiedyś dla ciebie jeździł". I już dwa lata później został przyjęty do programu rozwojowego młodych kierowców McLarena.

 

Nico Rosberg, Lewis Hamilton Nico Rosberg, Lewis Hamilton internet

Wczoraj

Swój pierwszy poważny sukces w karierze zanotował w 2000 roku, kiedy jako 15-letni chłopiec zdobył tytuł kartingowego mistrza europy. Już wtedy na torze często konkurował z kuzynką z Niemiec Nico Rosbergiem.
Lewis Hamilton Lewis Hamilton internet

Wczoraj

Trzy lata później trafił do Brytyjskiej Formuły Renault, której oczywiście został mistrzem. I wtedy właśnie na jego głowie zaczął się szał, dziki szał.
Lewis Hamilton Lewis Hamilton internet

Wczoraj

Kontynuowany w dalszych szczeblach kariery, Formule 3 oraz bezpośrednim przedsionku F1, serii GP2.
Lewis Hamilton, Fernando Alonso. Lewis Hamilton, Fernando Alonso. internet

Dziś

Aż wreszcie w roku 2007 stało się, Hamilton zadebiutował jako etatowy kierowca teamu McLaren. Pierwszy sezon startów, mimo wywalczonego tytułu wicemistrza, nie może zaliczyć do udanych. Lewis przez cały rok był Oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh! Caught in a bad bromance z partnerem z zespołu Fernando Alonso, a przez agresywny, balansujący na granicy zdrowego rozsądku, styl jazdy i faworyzowanie FIA, Lewis stał się jednym z najbardziej znienawidzonych kierowców w historii Formuly 1.
Lewis Hamilton Lewis Hamilton internet

Dziś

Od tego czasu w wyglądzie Lewisa próżno szukać większych zmian. Te bardziej widoczne zachodziły w nim samym. Lewis nam po prostu dojrzał. Nadal widać to zacięcie w oczach,  buzującą krew w żyłach i to, że kierowca wciąż jest straszliwym [Włodzimierz Szaranowicz mode:on] fighterem [Włodzimierz Szaranowicz mode:off] na torze, co jedni krytykują i nazywają nierozwagą a inni podziwiają i definiują jako odwagę, która wyróżnia Brytyjczyka ze stawki kierowców. My w nim widzimy przede wszystkim talent i pasję. I tak, zaliczymy się do tej grupy na Lewisa nawróconych.

 

Oprawę graficzną do tej rozprawki zapewnił nam Hamilton w wersji glamour.

 

 

Lewis Hamilton Lewis Hamilton Š BIGPICTURESPHOTO.COM/

Dziś

Co nie zmienia faktu, że zdarzają mu się również outfity zdecydowanie mniej glamour. I co na litość boską ma na sobie Nicole?

Dziś

Drobnych zmian imidżowych doczekałyśmy się dopiero w obecnym sezonie, w którym Lewis zaskoczył wszystkich zakolczykowaniem uszu i zapuszczeniem mini - bródki. Gangsta!
Jenson Button, Lewis Hamilton, GP Korei. Jenson Button, Lewis Hamilton, GP Korei. REUTERS/BAZUKI MUHAMMAD

Dziś

Obecnie Lewisa Hamiltona podziwiać możemy najczęściej w gestach szczerej radości, miłości i uśmiechów z Nicole Scherz Jensonem Buttonem. I takiego właśnie lubimy go najbardziej. Ba, takiego go polubiłyśmy.

 

 

A jak przedstawia się ewolucja Waszego stosunku do wyglądu i całokształtu osoby Lewisa?