Wybieramy największe ciacho siatkarskiego mundialu - półfinał II

Z którego najlepsza piątka zmierzy się ze zwycięzcami wczorajszej potyczki w wielkim finale. Ponownie postawimy Was przez niewiarygodnie trudnym wyborem, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

 

 

 

Matey Kaziyski Matey Kaziyski REUTERS/STRINGER/ITALY

Matej Kazijski

Jak dobrze wiecie, Bułgarski przyjmujący nie ma dobrej prasy przynajmniej w 1/3 redakcji. A już z tą bródką zaprezentowaną we Włoszech zwłaszcza. Ale to Wy macie tu głos decydujący, a nie fanaberie redaktorki.
Ivan Miljković Ivan Miljković internet

Ivan Miljković

Ivana natomiast wielbiłyśmy od zawsze i zawsze wielbić będziemy. Dla tego do boju o Wasze głosy wytaczamy argumenty nie do obalenia.
Ferdinand Tille Ferdinand Tille CONNY KURTH/Conny Kurth

Ferdinand Tille

Od czasu papryki krojonej przez Alonso bez deski, nic nie zaskoczyło nas tak bardzo, jak skala Waszego poparcia dla niemieckiego libero. Bo nawet jeśli po tym turnieju nabrałyśmy do nich nieco sympatii, niemieccy siatkarze kojarzą nam się z fryzurą na niemieckiego siatkarza i Ferdinand średnio się, naszym zdaniem, z tego schematu wyłamuje. Choć oddać mu musimy to, że, jak mówią, dobrze mu z oczu patrzy i generalnie sprawia sympatyczne wrażenie. Czyżby czarny koń konkursu?
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły ciacha.net

Mariusz Wlazły

Nawet jeśli Mariusz jedzie na odcinaniu kuponów, to wciąż są to atrakcyjne kupony, prawda?
Bruno Rezende Bruno Rezende AFP/GETTY IMAGES/FILIPPO MONTEFORTE

Bruno Rezende

Słodkości Bruno Rezende ani przez moment nie będziemy kwestionować. Taka niby niewinna urocza buźka, ale ogień jest. Jesteśmy na TAK!

Bartek Kurek

Najgroźniejsza krajowa konkurencja dla Michała Winiarskiego. Coś nam mówi, że na boisku międzynarodowym Bartek również nieźle pozamiata.
Antonin Rouzier Antonin Rouzier internet

Antonin Rouzier

Francuzi są piękni. Wczoraj swą piękność brutalnie rzucił nam w twarz Pierre Pujol, dziś równie gwałtownie czyni to Antonin, któremu nawet kontuzja eliminująca z turnieju w jego drugiej fazie zaszkodzić nie mogła. Chcemy dwóch Francuzów w finale!
Matej Cernic Matej Cernic internet

Matej Cernic

Matej to kolejna włoska gimnazjalna słabość jednej z nas. A jeszcze jak miał dłuższe włosy to już w ogóle, go with the flow. Teraz już tak nie ekscytuje, ale nie zaprzeczymy, nadal "to" ma.
Dante Amaral Dante Amaral internet

Dante Amaral

Najbardziej w Brazylijczyku podoba nam się jego nazwisko. Ale to może lepiej dla dobra całego plebiscytu, by obok niewinnych chłopięcych buziek, stanęli obok nich prawdziwi mężczyźni?
Nikola Kovacevic Nikola Kovacevic internet

Nikola Kovacević

Ostatnia propozycja to nasz osobisty czarny koń. Przed tym turniejem w serbskiej drużynie nie byłyśmy w stanie dostrzec świata poza ramionami Ivana i może kawałkiem włosów Dragana Stankovića. Teraz, nie dość śmiało spoglądają zza nich na nas oczęta Saszy Starovića, to swoją obecność absolutnie całokształtem zaznacza intrygujący Nikola.

 

 

Znacie już nasze większe i mniejsze sympatie i estetyczne upodobania, ale to Wy zadecyduje który z panów (w liczbie 5) znajdzie się w Wielkim Finale. Do dzieła!