Metamorfozy ciach - Mariusz Wlazły

Może i to nie były mistrzostwa Polaków, a już na pewno nie Mariusza Wlazłego, ale jego jest teraz ta rubryka.

 

 

 

 

Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły internet

Przedwczoraj

Przygoda Mariusza ze sportem zaczęła się od pływania (nie, nie mamy zdjęcia z basenu). A swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał w klubach WKS Wieluń i SPS Zduńska Wola. Prawdziwy przełom w jego karierze nastąpił w 2003 roku, kiedy to wywalczył złoty medal mistrzostw świata juniorów, a wcześniej podpisał kontrakt ze Skrą Bełchatów, z klubem, którym nieprzerwanie jest związany do dziś. A takie niewinne chucherko wtedy z niego było.
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły internet

Przedwczoraj

Przez kolejne lata fryzura Mariusza nie wiele się zmieniała. Było z reguły dużo, zawsze do góry, a od czasu do czasu z bocznym przystrzyżeniem.
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły internet

Przedwczoraj

Na jakże dla nas pamiętne mistrzostwa świata w Japonii, na których Polska po latach posuchy stanęła na drugim stopniu podium, Mariusz przybył z charakterystyczną dla siebie fryzurą na "kilka sterczących antenek".
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły Fot. Sergiusz Pęczek / AG

Przedwczoraj

Rok 2006 był dla zawodnika udany nie tylko pod względem sportowym. W czerwcu tego roku poślubił Paulinę Drewicz, byłą siatkarkę kobiecej sekcji Skry Bełchatów.

Przedwczoraj

Dwa lata później na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie również nie można było zaobserwować większych zmian wizerunkowych, a to zdjęcie (owszem) prezentujemy ze względu na minę Pawła Zagumnego.
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły AG

Wczoraj

Na rewolucje przyszedł czas rok później. Sezon 2009 był dla siatkarza pod względem sportowym raczej nieudany, by wspomnieć tylko, że na prawie pół roku z gry wyeliminowała go kontuzja. Mariusz w tym czasie zajął się zapuszczaniem włosów. Zaczęło się od niewinnej grzyweczki.
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły internet

Wczoraj

Która nieco podrośnięta i na mecz wyżelowana prezentowała się, no cóż, raczej średnio.
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły AG

Wczoraj

W kolejnym etapie ewolucji natrafiamy na piękny, soczysty, klasyczny garnuszek.
Burmistrz Edward Maniura
Burmistrz Edward Maniura Fot. Grzegorz Skowronek / AG

Wczoraj

Który nieco lepiej prezentował się w mniej ugładzonej wersji. No chyba, że nasze podejrzenia okażą się słuszne i tak naprawdę to jest zdjęcie Grzegorza Rasiaka.

Wczoraj

Torres! Torres!

Wczoraj

A kiedy włosy podrosły już całkiem, musicie przyznać, że Mariusz, zwłaszcza w niemeczowym anturażu prezentował nie najgorzej. A co tam, dobrze.
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły AG

Wczoraj

Niestety w pewnym momencie coś poszło nie tak. W momencie, w którym Mariusz otworzył szafę i zadecydował co zadecydował.
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły AP/Maneesh Bakshi

Dziś

Na szczęście, wkrótce po swoim powrocie po kontuzji, powrócił również do krótkich włosów.
Mariusz Wlazły Mariusz Wlazły ciacha.net

Dziś

A najaktualniejsze oblicze prosto z mistrzostw świata to już włosy całkiem krótkie, bez niczego sterczącego i nadmiaru preparatów stylizujących. I tak jest chyba dobrze, prawda?

 

A jak jest/było najlepiej?