Metamorfozy ciach - Michał Winiarski

To i tak dawno po najwyższym czasie na uczynienie bohaterem naszej rubryki któregoś z naszych złocieńców.

 

 

 

Michał Winiarski Michał Winiarski internet

Przedwczoraj

Pierwsze siatkarskie kroki Michał stawiał w klubach Chełmik Bydgoszcz i SMS PMS PZPS Spała. Zważywszy na legitymacyjny charakter zdjęcia, musiał wtedy wyglądać mniej więcej właśnie tak.
Michał Winiarski Michał Winiarski internet

Przedwczoraj

W 2002 roku trafił do AZS-u Częstochowa, gdzie spędził trzy kolejne sezony i stał się jego ikoną. Pamiętacie jeszcze te czarne Pamapolowe koszule?
Michał Winiarski Michał Winiarski Fot. Grzegorz Misiak / AG

Przedwczoraj

W 2005 roku siatkarz zakończył swoją częstochowską przygodę, na odchodnym dostając nagrodę dla najlepszego siatkarza roku. Za fryzurę nagród na pewno od nas nie będzie - Michałowi za bardzo krótkowłosemu mówimy zdecydowane nie.
Michał Winiarski Michał Winiarski reprezentacja.net

Przedwczoraj

Kolejny sezon to krótka przygoda ze Skrą Bełchatów, wtedy jeszcze BOT.
Michał Winiarski Michał Winiarski internet

Wczoraj

Prawdziwa rewolucja nadeszła w roku 2006. Michał przeniósł się do ligi włoskiej, a razem z reprezentacją narodową w niezapomnianym japońskim turnieju wywalczył srebrny medal mistrzostw świata. W nareszcie bardzo korzystnej fryzurze.
Michał Winiarski Michał Winiarski internet

Wczoraj

W tym samym roku siatkarzu szczęściło się wyjątkowo w życiu osobistym. Najpierw poślubił swoją wieloletnią partnerkę Dagmarę, a w trakcie mistrzostw urodził mu się przeuroczy synek Oliwier.
Michał Winiarski Michał Winiarski AG

Wczoraj

Sielanka skończyła się rok później, w którym Michał powrócił do bardziej przystrzyżonej fryzura a Polscy siatkarze zaliczyli katastrofalny udział w Mistrzostwach Europy.
Michał Winiarski Michał Winiarski internet

Wczoraj

Na całe szczęście o wiele lepiej wiosło mu się we włoskim Itas Diatec Trentino, w którym cały czas występował. I to na ziemi włoskiej właśnie, Winiar po raz pierwszy rozpoczął eksperymenty z dłuższymi włosami. W wersji garnkowej...

Wczoraj

Mokrogarnkowej...
Michał Winiarski Michał Winiarski AP/Koji Sasahara

Wczoraj

Czy wreszcie rumcajsowej, którą zaprezentował na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.
Michał Winiarski Michał Winiarski internet

Dziś

Leśny imidż towarzyszył mu również rok później, kiedy w atmosferze siatkarskiej wiadomości roku czynił swój wielki comeback do ligi polskiej. A konkretnie Skry Bełchatów, teraz PGE.
Michał Winiarski Michał Winiarski Fot. Dominik Werner / Agencja Gazeta

Dziś

Najaktualniejsze oblicze siatkarza wskazuje na to, że Misiek stawia teraz na lico gładkie ale włosy długie, coraz dłuższe wspomagane opaską.

 

I miałyśmy w tym miejscu poczynić konstatację, że najbardziej chyba lubimy Michała japońskiego, ale zamiast tego napiszemy zupełnie nie w swoim stylu, że niech już sobie późnego Raikkonena strzeli na głowie jeśli ma ochotę, wczesnego Marka Mostowiaka, cokolwiek, byle tylko on jak i cała reprezentacja spisała się we Włoszech wybornie. Widzicie, people change. Ciacha i ciacha też.