Biczfejs na środę

Żarty się skończyły, dziewczęta. Dziś przymiotniki "uroczy" i "rozkoszny" lądują w kącie, a my porzucamy wszystkie hiszpańskie i niehiszpańskie całusy, przytulanki i słodkie minki . W naszym nowym środowym cyklu wchodzimy w strefę mroku, gdzie ciacha bywają naprawdę groźne, a jeden biczfejs wyraża więcej niż tysiąc słów. Tylko dla Ciachoczytelniczek o mocnych nerwach i specyficznych różowych fantazjach.David Villa David Villa Internet

1. Na początek, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości: Król jest tylko jeden.

Cześć, jestem Villuś i potrafię z pomocą jednej miny wyrazić trzy stany wściekłości, irytację w dziesięciopunktowej skali, swoje poglądy na temat globalnego ocieplenia i wojny w Afganistanie oraz doprowadzić Ciacha do dzikiej ekstazy. Ooo tak.

 

Lukas Podolski Lukas Podolski Internet

Lukas Podolski

Lukas Podolski
Czytamy z ruchu warg: "Kto na buty Carbonero ośmielił się się nazwać MOJEGO Schweiniego najbledszą klatą na świecie? Nie ze mną takie numery. Policzymy się"
Fernando Torres Fernando Torres internet

Fernando Torres

Okej, kiedy pisałyśmy lead, ten fragment o mroku i grozie, nie wzięłyśmy pod uwagę co poniektórych piegowatych dzieciaków. Trzeba być Fernando Torresem, żeby nawet podczas "strzelania biczfejsa" sprowokować Ciacha do wydania z siebie przeciągłego "Awww..."


Mesut Ozil Mesut Ozil internet

Mesut Ozil

Mesut Ozil, zwany Mesuciątkiem


Nigdy nie zdawałyśmy sobie sprawy jak jedno maleńkie przewrócenie oczami i przymknięcie powiek może nieść ze sobą tak ogromny ładunek emocjonalny i jak wielkie pokłady zdegustowania obrazować, ale... od czego jest nasze Mesuciątko?


Yoann Gourcuff Yoann Gourcuff interenet

Yoann Gourcuff

Jeśli zastanawiałyście się kiedyś, jak wyglądał Joaś kiedy koledzy jego koledzy z reprezentacji ogłosili strajk, Francja odpadała z mundialu po fazie grupowej, kiedy nie znalazł swojej "najświeższej klaty" na naszych łamach i ktoś ukradł mu kredkę do oczu, to już wiecie. Właśnie tak.

 

I co z tego, że miał na sobie akurat wtedy koszulkę Bordeaux. Antycypował.

 

David Villa David Villa Internet

Jeszcze raz David Villa

A, i na koniec, dla tych z Was "nie w pełni usatysfakcjonowanych" Villuś ma pewien bardzo istotny przekaz.Więcej o: