Podpowiadamy, co zrobić, żeby powstrzymać jutro Niemców

Na Stadionie Narodowym nie zagrają Philipp Lahm, Per Mertesacker i Miroslav Klose (zakończyli reprezentacyjne kariery) oraz Marcel Schmelzer, Benedikt Hoewedes, Mesut Oezil, Bastian Schweinsteiger, Ilkay Guendogan, Sami Khedira, Marco Reus i Mario Gomez (kotuzje), ale nie wiemy, czy to wystarczy, by z mistrzami świata wygrać. Prezentujemy więc naszą ciachową listę porad dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego.
Niemcy i nutella Niemcy i nutella youtube.com

Wykupić wszystkie zapasy Nutelli w całej Warszawie

Niemcy od dawna są fanami Nutelli.

Ta Nutella zaprowadziła ich aż do mistrzostwa świata:

To ona daje im siłę, by stawali się coraz lepsi:

Dlatego będziemy okrutne: proponujemy wykupić wszystkie zapasy w całej Warszawie, schować przed Niemcami i dać naszym piłkarzom. Musi pomóc!

Richard Zajac chce być Manuelem Neuerem Richard Zajac chce być Manuelem Neuerem youtube.com

Przesłać Manuelowi Neurowi 24-godzinną wersję pewnego nagrania

W czasie mistrzostw świata Neuer często grał raczej jak ostatni stoper niż bramkarz. Wiele razy dzięki takiej odważnej grze ratował swój zespół. Ale takie popisy mogą się źle skończyć. Na przykład tak:

Proponujemy więc wysłać Manuelowi 24-godzinną wersję tego nagrania. Może wtedy w meczu z nami dwa razy się zastanowi, zanim tak daleko wyjdzie z bramki?

Schweinsteiger i piękna brunetka. Czy to Ana Ivanović? I czy są razem? Schweinsteiger i piękna brunetka. Czy to Ana Ivanović? I czy są razem? Bild.de

Zainteresować Niemców kobiecym tenisem

Jeden już się zainteresował, ale Basti i tak w meczu z Polską nie zagra, bo ma kontuzję. Pozostali jeszcze inni. Nie że chcemy rozbijać związki. Nic z tych rzeczy. Chodzi nam o delikatne rozkojarzenie. A rozkojarzyć się przy takiej naszej Adze to przecież żaden problem:

[fot. www.facebook.com/AgnieszkaRadwanska1]

Zalecamy więc kilkugodzinną sesję z kobiecym tenisem.

gimme a kiss gimme a kiss ciacha.net

Zablokować Poldiemu kontakt ze Schweinim

Wiemy: to okrutne. Najpierw zabieramy Nutellę, teraz uniemożliwiamy pielęgnowanie jednego z naszych ulubionych bromansów, w dodatku z udziałem jednego z naszych ulubionych piłkarzy. Ale to tylko czasowo, dziewczyny, tylko czasowo. Myślimy, że te nieco ponad 24 godziny bez telefonów, SMS-ów, wymiany wiadomości na fejsie czy rozmów na skype'ie jakoś wytrzymają.

Mario Gotze i Ann-Kathrin Brommel w błocie Mario Gotze i Ann-Kathrin Brommel w błocie Fot. 101greatgoals.com

Zafundować Niemcom kąpiele błotne

Jest wśród niemieckich piłkarzy co najmniej jeden miłośnik takich zabiegów. A tak się składa, że Mario Goetze stanowić prawdopodobnie będzie o sile ataku naszych rywali. Musimy to zneutralizować. Mamy nadzieję, że kąpiele błotne przypomną mistrzom świata o wakacjach, wakacje o odpoczynku, plaży, wodzie, urlopie, niegraniu w piłkę. Tak ich to rozkojarzy, że zapomną o meczu i stawce spotkania. A może nawet pokażą to i owo...

Pepe Reina rozkręca zabawę Pepe Reina rozkręca zabawę youtube.com

Przysłać Niemcom do hotelu Pepe Reinę

Wiemy, że Pepe umie rozkręcić nawet najbardziej perfekcyjnego z perfekcyjnych:

(Tak, jestem w stanie wcisnąć ten filmik wszędzie).

Polecamy więc przysłać Hiszpana do hotelu Niemców. Niech pobawią się w karaoke, pograją do późna w nocy w chińczyka, ogólnie: dobrze się bawią. Może na mecz będą wtedy zmęczeni?

Wojtek Szczęsny w Wojtek Szczęsny w "Turbokozaku" youtube.com

Zapewnić dobre obuwie wszystkim naszym piłkarzom, a szczególnie jednemu

Wiemy już, jak się kończy gra w piłkę nożną w zwykłych butach. Kończy się tak:

Radzimy więc przypilnować wszystkich naszych piłkarzy, żeby na mecz założyli buty piłkarskie. Wojtka Szczęsnego radzimy zaś objąć szczególną opieką.

Mariusz Wlazły podbija piłkę nogą, ratując Polaków w drugim secie! Mariusz Wlazły podbija piłkę nogą, ratując Polaków w drugim secie! GRZEGORZ CELEJEWSKI

Powołać w trybie awaryjnym Mariusza Wlazłego

Wciąż pamiętamy jego fantastyczną obronę nogą w drugim secie półfinału mistrzostw świata z Niemcami. Kopać więc potrafi. I wygrywać z Niemcami też. Skra gra swój mecz dzisiaj, więc jutrzejszy wieczór ma Wlazły wolny. Trenerze Nawałka, może by tak zadzwonić?

A Wy jakie macie rady dla naszych piłkarzy?

Sprawdzimy jutro, kto wygrywa w naszych ciachowych konfrontacjach?

Więcej o: