Polska - Iran: ciachowe konfrontacje na szczycie

Zabawa się skończyła, jeśli chcemy załapać się na samolot do Florencji, dziś z Iranem trzeba wygrać. Jak pójdzie chłopakom w naszym meczu rozgrzewkowym?

Autobusowe gry, zabawy

Polska: szachy

Iran: kamień, nożyce, papier

A nie, czekajcie, Irańczycy grają chyba jednak w coś innego. Tak, jest to znana i lubiana gra w pokazywanie ile punktów zdobędziemy w pierwszym secie. Niewiele. Mocne otwarcie Polski, 1:0.

Urodzinowy chłopak

Iran: Amir Ghafour

Polska: Paweł Zatorski

20.06.2014 Krakow . Krakow Arena , Pawel Zatorski  podczas meczu siatkowki mezczyzn Polska - Brazylia w ramach Ligi Swiatowej . Fot. Michal Lepecki / Agencja Gazeta   SLOWA KLUCZOWE: siatka sport siatkowka ArenaFot. Michał Łepecki / Agencja Ga

Irańczyk dostał tort od kolegów, Paweł, po wprowadzonym do regulaminu polskiego kadrowicza zakazie dawania tortów libero, dostał tylko wysoką piłkę do przyjęcia. Goście wyrównują.

Lotniskowa selfie

Polska:

Iran:

Po serii fatalnych błędów w przyjęciu i autowych ataków ze środka, sytuacja zdaje wymykać nam się spod kontroli, ale pogubieni Irańczycy nie są w stanie wykorzystać naszych słabości. Tego nie dało się wygrać - krzyczy Wojciech Drzyzga przy 25. punkcie zdobytym przez Polaków. 2:1

Nadjeżdżamy

Iran:

Polska: Piotr Nowakowski i Fabian Drzyzga

Prezentacja siatkarzy Resovii Rzeszów w Galerii Rzeszów fot.facebook.com/lancerto

Polacy wzięli sobie do serca narzekania na styl gry i w czwartym secie znów pokazali klasę. Pierwszy Irańczyk padł na parkiet już w momencie wyjścia na zmianę Fabiana Drzyzgi, drugiego wbiła w niego krótka uderzona przez Cichego Pita. Nie gubimy żadnych punktów, nie ma mowy, 3:1!