Iran - Polska: ciachowe konfrotacje na szczycie

W piątkowym meczu dostaliśmy srogiego łupnia, pora na rewanż!

Kibice z innych dyscyplin

Iran: irańscy piłkarze na mundialu

Polska: Kamil Stoch w Krakowie

Państwo Stoch kibicujący naszym siatkarzom w Kraków Arena to jedno z naszych ulubionych zdjęć czerwca, ale no coś nas niespodziewanie wzruszyło w tych irańskich piłkarzach oglądających swoich kolegów z innego boiska w akcji. Plus tam mają jedzenie. Niestety, rozpoczynamy mecz od przegranego seta.

Na jednośladzie

Iran: trener Kovac

Polska: Łukasz Żygadło

Trener Antiga postanawia nie zwlekać ani chwili dłużej i zmienia rozgrywającego. Łukasz Żygadło przybywa na srebrnym rumaku by wybawiać nas od porażki w drugim secie. Udaje się! 1:1.

Małe lustra, wielkie selfie

Iran: Adel Gholami

Polska: Karol Kłos

[fot,facebook.com/KosaNaKlosa]

Łukasz Żygadło kontynuuje swoją świetną grę i wystawia takie podwójne krótkie, że Irańczykom jawią się one jak poczwórne. Wychodzimy na prowadzenie!

Pozdrowienia z szatni

Iran:

Polska: Piotr Nowakowski i Michał Winiarski

Liderzy zespołu wreszcie stają na wysokości zadania! Wywozimy z Iranu trzy punkty, gramy dalej o finały!