Włochy - Anglia: ciachowe konfrontacje na szczycie

Mundial nie daje nam chwili wytchnienia i po wczorajszym sensacyjnie zakończonym megahicie, dziś serwuje kolejny super szlagier. Na przystawkę - nasze konfrontacje (z polskim akcentem!).

Włochy: Andrea Pirlo, Kuba Błaszczykowski i okna

Anglia: Frank Lampard, Wojtek Szczęsny i pepsi

Kuba Błaszczykowski nie po to poleca solidne okna, żeby teraz zdobywać bramki strzałem w okienko, dlatego, drogi Kubo, tak naprawdę powinieneś podziękować Wojtkowi za tę piękną paradę. Anglia wychodzi na prowadzenie.

Hipsterska bluza bramkarska

Włochy: Gianluigi Buffon

Anglia: Joe Hart

File photo dated 6/9/2011 of Joe Hart. PRESS ASSOCIATION Photo. Issue date: Wednesday May 16, 2012. No player is indispensable? Yeah, right. This season, Hart has continued to progress, is now a Premier League title winner and David James believes he is better than Spain number one Iker Casillas. Robert Green is none of these things, nor Scott Carson, David Stockdale, Frankie Fielding or any other keeper who has been measured against Hart since the last World Cup. See PA story SOCCER Euro 2012. Photo credit should read: Joe Hart/PA Wire

Modny trzy sezony temu bordo versus modna pięć sezonów mięta, modny zawsze (choć w tym przypadku fake) V-neck, kontra niemodny nigdy wzorek. Dobra, nieważne, pamiętamy te bluzę do dziś, to była dobra bluza Gianluigi. Włosi remisują.

Incognito w Krakowie

Włochy: Mario Balotelli

Anglia: Wayne Rooney

[screen ze strony:eska.pl]

Anglicy nie są w stanie sforsować wymagającej obrony przeciwnika, z kolei Włosi poruszają się po boisku zbyt ociężale by móc przeprowadzić skuteczny kontratak. Do przerwy wynik się nie zmienia.

Mężczyzna pracujący

Włochy: Claudio Marchisio - leśniczy

Anglia: Steven Gerrard - budowlaniec

Po przerwie role się odwróciły i to Włosi ruszyli z finezyjnymi atakami, a Anglicy zamurowali bramkę. Konstrukcja nie wytrzymała - w 65. minucie pomocnik Italii strzela na 2:1 dla swojej ekipy.

W śniegu

Włochy: Danielle de Rossi

Anglia: Jack Wilshere

12-letni Jacky radzi sobie z ciężkimi warunkami atmosferycznymi lepiej niż doświadczony Włoch, który w dodatku jest drwalem, więc powinien wiedzieć co to znaczy karczował islandzki las o drugiej w nocy. Anglicy wyrównują i takim rezultatem kończy się spotkanie. Włochy - Anglia 2:2!