Polska - Macedonia: ciachowe konfrontacje na szczycie

Po wczorajszym łatwym zwycięstwie z Łotyszami, dziś czeka nas teoretycznie równie proste i przyjemne zadanie. Jak będzie w naszych konfrontacjach?

Kontrowersyjna biżuteria/akcesoria

Macedonia: Blagoj Ginov

Polska: Michał Winiarski

Eksperci straszyli nas przed meczem Macedończykami, Mariusz Wlazły tylko lekko uśmiechnął się pod nosem, a my wygrywamy pierwszego seta z zamkniętymi oczami.

Gwiazdy rocka

Macedonia: Nikola Gjorgiev

Polska: Andrzej Wrona i Stephane Antiga

Stephane Antiga postanowił nieoczekiwanie odłączyć mikrofon Andrzejowi i wykonać solówkę. Zaskoczeni Macedończycy i w tym secie nie potrafili znaleźć na nas sposobu, prowadzimy już 2:0.

Łóżkowy chillout

Polska: Łukasz Żygadło

Macedończycy uparcie wystawiają do swojego asa, co zaczyna przynosić nieoczekiwany efekt. (Tak, dokopałyśmy się do instagrama Nikoli Gjorgieva, rzuciłyśmy się jak Kurek na fenkuły i do końca świata przy każdym meczu z Macedonią będziemy go wyciskać niczym tofu łzy Bartkowi Kurkowi). Na bezradność kolegów nie mógł patrzeć Łukasz Żygadło, który wbiegł na boisko z trybun, ale nikt nie dał się nabrać. Ziomka nie ma w kadrze. 2:1,

Kosztowanie tureckiej herbaty

Macedonia: Risto Nikolov

Polska: Michał Kubiak

Z refleksji poczynionych na przerwie technicznej Polacy wysnuli wnioski, że nie ma co się więcej z Macedończykami cackać tylko cisnąć do przodu i brać komplet punktów. Mamy to! 3:1.