Na dobry początek dnia: Andy Murray uczesze Grigora Dimitrowa

Plus kilka innych zdjęć i najnowszych doniesień tenisowych (Federer family update included).
Andy Murray, Grigor Dimitrow u fryzjera Andy Murray, Grigor Dimitrow u fryzjera twitter.com

Wspólny wypad do salonu piękności

Właściwie nie do końca wiemy, dlaczego Andy czesze Grigora, poza tym, że poszli razem do fryzjera i że nie ma chyba na tym świecie istoty, która nie chciałaby przeczesać włosów Grigora.

 

Wiemy natomiast, że wszystko dzieje się w Rzymie, gdzie tenisiści i tenisistki przenieśli się zaraz po zakończonym (zwycięstwem Rafy) turnieju w Madrycie i gdzie odbywają się ostatnie przygotowania do Roland Garros.

Agnieszka Radwańska, Rzym Agnieszka Radwańska, Rzym facebook.com

Agnieszka zaczyna treningi do Wimbledonu wyjątkowo wcześnie

Nasza Isia zaczyna rywalizację od drugiej rundy jutro, a dziś trenuje najwyraźniej na trawie, prezentując absolutnie wspaniała sukienkę na Rzym i French Open.

Tymczasem Jerzy Janowicz pożegnał się niestety z rywalizacją już po pierwszym meczu (który - powiedzmy to szczerze i głośno - miał wygrany, ale postanowił nie wykorzystać dwóch piłek meczowych). Aż nam się Jerzyk na usta kurde ciśnie:

 

Novak Djoković, Rzym Novak Djoković, Rzym twitter.com

Wraca Nole

Ale nie smućmy się za długo, bo oto we Włoszech na kort wraca po kontuzji Nole (i od razu wybiera sobie doborowe towarzystwo do treningu):

 

Novak Djoković, Rzym

 

Roger Federer z córkami Roger Federer z córkami the-slice.com

...a także Roger

...po porodzie.

 

Roger Federer, tweet Rzym

Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że ten ostatni przywiózł do belli Italii całą rodzinę, bo plotka głosi, że poprosił organizatorów o hotel z pokojem dla dzieci. Czekamy na zdjęcia Lenny'ego i Leo, a tymczasem zadowalamy się w pełni całkowicie przeuroczymi zdjęciami starszych Federerowych latorośli, które dzielnie wspomagały tatę podczas treningów przed przylotem do Rzymu.

 

Córeczki Rogera Federera

 

 

Córeczki Rogera Federera

 

Najsłodsze zdjęcie zostawiłyśmy na koniec:

Córeczki Rogera Federera

 

Więcej o: