Plusligowe podsumowania: 8. kolejka

Zapraszamy na ostatni już taki MOVEMBER WATCH (i inne)!
Rafał Buszek po udanej akcji olsztyńskiego zespołu Rafał Buszek po udanej akcji olsztyńskiego zespołu Fot. Przemyslaw Skrzydlo / Agencja Wyborcza.pl

BBTS Bielsko Biała - Indykpol AZS Olsztyn 0:3

Mecz otwarcia kolejki nie był jakimś pasjonującym widowiskiem, dlatego ten slajd poświęcimy na przedstawienie zawodnika, który właśnie odbędzie swój wielki debiut na Ciachach. Poznajcie środkowego BBTS-u Tomka Kalembkę i tajemnicę jego włosów!

Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk 3:0

Na Podpromie tym razem wyprawili się Gdańszczanie, z którymi gospodarze rozprawili się dość łatwo w trzech setach. Taki mecz (znowu) raczej bez historii, a skoro już o historii mowa, wkrótce przejdą do niej (albo już przeszły) rzeszowskie wąsy. Przed Wami, już ostatni raz, MOVEMBER WATCH:

Dawid Konarski - mój tata

2013.11.30 Rzeszow , Asseco Resovia-Trefl Gdansk . Fot. Maciej Kor / Agencja Gazeta  SLOWA KLUCZOWE: asseco resovia siatka trefl gdanskFot. Maciej Kor / Agencja Gazeta

Fabian Drzyzga - Marian, cukiernik z Nowego Sącza

Wojtek Grzyb - Józef, stolarz amator z Tarnowskich Gór

Grzegorz Kosok - Rodrigo, przemytnik kości słoniowej

Paul Lotman - Wilfred, drogówka, Los Angeles

Jochen Schoeps - Kazimierz II Sprawiedliwy

Będziemy tęsknić!

PS. Zostańcie z nami, to jeszcze nie koniec rzeszowskiego wąsa na dziś ;)

MVP spotkania został Grzegorz Bociek (12) MVP spotkania został Grzegorz Bociek (12) Fot. Michał Grocholski / Agencja Wyborcza.pl

Zaksa Kędzierzyn Koźle - Effector Kielce 3:1

Nie wiemy jak to się stało, ale w zeszłym tygodniu przeoczyłyśmy to, co wydarzyło się na głowie Dicka Kooya...

Myślicie, że to dlatego chłopaki nie chcą się z nim cieszyć?

A było z czego, bo Kielczanie łatwo skóry sprzedać nie chcieli i kto wie, jakim rezultatem zakończyłoby się spotkanie gdyby nie Bociek z Kędzierzyna.

A czy wiemy co zjadł po meczu Bruno Romanutti? Oczywiście!

Siatkarzowi nie zabronisz.

Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska 3:2

Po dwóch kolejnych ligowych porażkach, Jastrzębski szukał przełamania z teoretycznie łatwym rywalem, przełamanie, owszem, przyszło, ale rywal łatwy okazał się tylko teoretycznie. Ba, byliśmy o krok od sensacji! Dwa pierwsze sety wygrali goście, którzy w czwartym mieli już piłki setowe, ostatecznie jednak Jastrzębianom udało się wyrównać i wygrać dramatycznego tie-breaka 18:16. To nie był spacerek, to był maraton...

Ale punkty są.

Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 Fot. Paweł Malinowski / Agencja Wyborcza.pl

Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3

To miało być wielkie spotkanie Andrzeja Wrony, niestety podróż sentymentalna do Bydgoszczy zakończyła się na ławce rezerwowych. Andrzeja pokonała choroba i mógł tylko obserwować jak jego drużyna niszczy w trzech setach byłych kolegów z boiska. Na pocieszenie środkowy postanowił spędzić z nimi Andrzejki i wspólnie polać wosk (yhmy, wosk, tell me more). A później zgolić ceremonialnie wąsa, który, jak przyznaje Andrzej, strasznie go łaskocze!

Trochę szkoda chyba, co nie?

30.11.2013 Bydgoszcz , mecz siatkarskiej Plusligi pomiedzy zespolami Transfer Bydgoszcz i PGE Skra Belchatow .   Fot. Pawel Malinowski / Agencja Gazeta Fot. Paweł Malinowski / Agencja

PS. Obiecałyśmy Wam ostatnio więcej Janka Nowakowskiego, oto i jest.

Do zakończenia kolejki zostało nam jeszcze do rozegrania jedno spotkanie (Radom podejmie dziś wieczorem Częstochowę) ale my o wrażenia pytamy już teraz. Którego wąsa będzie Wam najbardziej brakowało? ;)