Polska - Bułgaria: ciachowe konfrontacje na szczycie

Słupek i antenka jeszcze nigdy nie miały takiego znaczenia w meczu siatkarskim.

Łowiectwo

Bułgaria: Svetoslav Gotsev

Polska: Marcin Modżonek

Polacy rozpoczynają mecz nerwowo, z głowami w szatni, zbytnio przywiązując wagę do rozwiązań taktycznych rozpisanych w teorii. Bułgarzy grają swobodniej i od pierwszego gwizdka rzucają się śmiało na głęboką wodę. 0:1.

Gimme a kiss

Bułgaria:

Polska: Kuba Jarosz i Andrea Anastasi

10.07.2011 GDANSK , ERGO ARENA , FINAL LIGI SWIATOWEJ MEZCZYZN W SIATKOWCE , MECZ POLSKA - ARGENTYNA . POLSKA ZDOBYLA BRAZOWY MEDAL .  FOT. RENATA DABROWSKA / AGENCJA GAZETA   SLOWA KLUCZOWE:  POLAND ARGENTINA FIVB MEN'S VOLLEYBALL WORLD LEAGUE 2011 SIATKOWKA SIATKA LIGA

Niestety to w grze gości cały czas widać większą radość z gry, zaangażowanie i współpracę na boisku. To już dwa sety w plecy.

Z atrybutem Świąt Bożego Narodzenia

Bułgaria: Nikolay Penchev

Polska: Bartosz Kurek

Biedny Nikolay. Ktoś powiedział mu, że jadą do Polski, niestety pomylił dwie najważniejsze imprezy jesieni - dożynki prezydenckie i mistrzostwa Europy. Sygnał do odrabiania strat daje nam Bartek Kurek. Mamy seta.

Pojedynek na hipsterski sweter w paski

Bułgaria: Valentin albo Georgi Bratoev

Polska: Piotr Nowakowski

W decydującej piłce czwartego seta, Bułgarzy popełniają błąd podwójnego odbicia. Będzie tie-break!