Polska - Turcja: ciachowe konfrontacje na szczycie

Na początek zmagań w mistrzostwach Europy przychodzi nam się zmierzyć z tajemniczymi Turkami, o których nikt za bardzo nic nie wie, tym bardziej nie wie Google Grafika, ale udało się! Zapraszamy na pierwsze konfrontacje tych mistrzostw.

Trener w negliżu

Turcja: Emanuele Zanini

Polska: Andrea Anastasi

W wyniku awarii sprzętu audio w Ergo Arenie, zamiast Mazurka Dąbrowskiego pięciokrotnie odtworzono utwór "YMCA" z repertuaru zespołu Village People. Zdezorientowali siatkarze, niczym piłkarze w Korei, nie są w stanie odnaleźć się na boisku i niespodziewanie przegrywają pierwszego seta.

Degustacja tortu urodzinowego

Turcja: Kemal Kayhan

Polska: Damian Wojtaszek

Koniec patyczkowania. Turcy w drugim secie zostają obrzuceni naszym silnym serwisem, rozsmarowani atakiem i rozpłaszczeni na podłodze blokiem. Partia wygrana do 12. 1:1.

Niebieskie kąpielówki

Turcja: Emre Batur

Polska: Łukasz Żygadło

Obydwa zespoły już się trochę rozluźniły i zaczęły grać swoją siatkówkę. A kiedy Turcja i Polska grają swoją siatkówkę, Polska (mimo ambitnej postawy w obronie Turcji) wygrywa 25:17. Wychodzimy na prowadzenie w setach.

Spotkanie z innym znanym (prawdziwym bądź tekturowym) sportowcem

Turcja: Ulas Kiyak i David Beckham

Polska: Michał Winiarski i Novak Djoković

Jaka reprezentacja, taki David Beckham. Polska w inauguracyjnym spotkaniu Euro pokonuje Turcję 3:1.

(Tak naprawdę będzie 3:0, a my widzimy przed 20:00 na relacja na żywo!).