Sebastian Vettel - Fernando Alonso: ciachowe konfrontacje na szczycie

Dzisiejszy wieńczący sezon wyścig w Brazylii wyłoni nam wreszcie nowego formułowego mistrza świata, a my takiej okazji zmarnować nie możemy. Konfrontacje!

W kowbojskim kapeluszu

Fernando Alonso:

Sebastian Vettel:

Na starcie sensacyjnie jak proca zza pleców Vettela wyskoczył Felipe Massa, Nico Hulkenberg z wrażenia spalił alternator. "no i mamy teraz sympatycznego Niemca w kanapce Ferrari", skomentował Andrzej Borowczyk.

Uścisk z Robertem Kubicą

Fernando Alonso:

 

Sebastian Vettel:

 

Sprawa wydawała się być przesądzoną, Andrzej Borowczyk poszedł nastawić wodę na herbatę, Alonso miał włączyć DRS i minąć na prostej bezradnego Vettela niczym tykę. A tu nic z tego! Vettel zaskakuje wszystkich i nie dość, że broni pozycję, to jeszcze wyprzedza szarżującego Massę.

Jako piłkarz

Fernando Alonso:

 

Sebastian Vettel:

Katastrofa na pierwszym pit stopie Vettela! Mechanik nie trafia pistoletem do zmiany kół, Vettel krzyczy, Maurycy krzyczy, Niemiec wraca na tor za Alonso.

Jako postać z Pszczółki Mai

Fernando Alonso jako Gucio

 

Sebastian Vettel jako Pszczółka Maja

 

Sebastian Vettel na świeżych oponach bez problemu wyprzedza Alonso na kolejnym okrążeniu pokazując mu w lusterku, że jakby co, to Guciem on też jest lepszym:

Na jachcie

Fernando Alonso:

Sebastian Vettel:

Safety car na torze! Sfustrowany Alonso wjeżdża w tył Webbo, Andrzej Borowczyk nie rozpoznaje młodej damy, Pastor Maldonado wjeżdża w bandę. Dla zasady.

Ze zwierzyną

Fernando Alonso:

 

Sebastian Vettel:

Red Bull Formula One driver Sebastian Vettel of Germany shears a sheep during a media opportunity at a farm near Melbourne March 23, 2011. The Australian F1 race, to be held on March 27, is the first race of the season after the event was cancelled in Bahrain due to political unrest.  REUTERS/Mick Tsikas (AUSTRALIA - Tags: SPORT MOTOR RACING)

 

Podczas gdy Vettel zajmował się strzyżeniem dublowanych frajerów, Alonso na świeżutkich oponach zaliczał rekordy na każdym okrążeniu i znów zaczął zbliżać się niebezpiecznie do Niemca. Jeszcze nie wszystko stracone!

Będę brał cię w vintage aucie

Fernando Alonso:

 

Sebastian Vettel:

Ale nic z tego, koniec! Vettel wpada na metę tuż za prowadzącą od początku do końca dwójką McLarena, Alonso niedaleko za nim, Pietrow pokazuje co o tym wszystkim myśli...

...ale nie powiemy Wam co to oznacza dla losów mistrzostwa bo zgubiłyśmy się gdzieś przy trzecim slajdzie. Niech wygra lepszy!