Wygraj Ligę z Ciachami!

Heeeell yeah,  nie ma to jak pofantazjować o urządzaniu bury w szatni jedenastu spoconym, niesfornym piłkarzom... No dobra, takich opcji ?Wygraj Ligę? jeszcze nie ma, ale i tak jest fajnie. Zapraszamy Was więc do tworzenia drużyn, a jednocześnie pragniemy przedstawić nasz Dream team.
Widok zakładki TRANSFERY Widok zakładki TRANSFERY Wygraj Ligę

O co chodzi?

Już od kilku sezonów bratni serwis Sport.pl organizuje zabawę w Wygraj Ligę. zasady są proste do ogarnięcia i trudniejsze do wykonania: mamy ograniczony budżet, musimy stworzyć drużynę, która będzie dla nas punktować w meczach Ekstraklasy. Punktują strzelcy bramek, asystenci, bramkarze broniący jedenastki, ujemne punkty są oczywiście za faule kartki i zawalone gole. Dokładny regulamin możecie znaleźć tutaj. Aha, no i najważniejsze: to nic nie kosztuje!

Nasza Redakcja postanowiła się zabawić, ale obawiamy się, że nie będziemy najlepiej punktować. Przy wyborze drużyny kierowałyśmy się bowiem - oprócz oczywiście rygorów budżetowych - walorami estetycznymi piłkarzy. No i trudno, ligi  może i nie wygramy, ale za to będziemy miały najładniejszą drużynę.

Bramka i obrona

Siergiei Pareiko

Siergiei Pareiko

Trochę miałyśmy na niego focha po meczu z Estonią, ale już nam przeszło. No bo k'man, Siergiei ma w sobie coś z niegrzecznego Davida Beckhama i coś z zaporoskiego kozaka, co razem jest bardzo, bardzo hot. Aha, no i kosztuje 1,80 mln złotych.

Obrona:

Jodłowiec - Kamiński - Bieniuk - Rzeźniczak

Chyba nie trzeba Wam tych panów przedstawiać?

Kuba Rzeźniczak (1,8 mln) to wiadomo, nasz nie-tak-znowu-platoniczny crush od dawna i w nosie mamy jego nie najlepszą formę sportową...

Jakub Rzeźniczak

Marcin Kamiński (2 mln zł) to młode ciacho z Lecha Poznań...

Marcin Kamiński

Jarosław Bieniuk jest znany głównie z tego, że jest mężem swojej żony, czyli Ani Przybylskiej, ale my wiemy, że oprócz tego jest też niezły w gałę.

 Anna Przybylska Jaros?aw Bieniuk

Aha, no i mało kosztuje - 1,6 mln zł. Grzech nie skorzystać.

Tomasz Jodłowiec - nasze guilty pleasure od bardzo dawna, ten, co nie chciał do Napoli bo tęsknił za mamą, a teraz będzie strzegł nienaruszalności naszej bramki i wyprowadzał nasze kontrataki. Cena: aż 2,4 mln ale trzeba inwestować w drużynę, nie?

Pomoc

Dżalamidze-Wilk-Żyro-Cetnarski

Czyli wszyscy rywale dostają oczopląsu, bo mamy tu całą cukiernię Ciach.

Nika Dżalamidze (1.8 mln zł) jest chyba najbardziej estetycznie niedoceniany, może dlatego, że gra w Widzewie Łódź, o którym nie piszemy zbyt często, ale teraz będzie dumnie wdziewał trykot Ciacha FC proszę się więc mu przyjrzeć:

Nika Dzalamidze

Czarek Wilk. No chyba nie myślałyście, że naszego pięknego czarusia zabraknie w Ciachowej Drużynie? Trzeba było wyłożyć na niego aż 2,2 mln zł, ale to absolutny must have.

Cezary Wilk

Michał Żyro - czyli legijne zakochanie red. rybki z pogranicza legalności. O, patrzcie jaki słodki. Kosztował 2 mln zł, ale przecież nie mogłyśmy sobie odmówić.

23.09.2011 WARSZAWA . MICHAL RYBUS RADOSC PO STRZELONYM GOLU PODCZAS MECZU EKSTRAKLASY LEGIA WARSZAWA - WIDZEW LODZ .   FOT. KUBA ATYS / AGENCJA GAZETA   SLOWA KLUCZOWE:  EKSTRAKLASA ZADYMA KIBOLE PILKA NOZNA

Mateusz Cetnarski - niby zawsze wiedziałyśmy, że jest przystojny, jednak dopiero podczas meczu Śląska z Buducnostią wpadłyśmy po uszy w jego czekoladowe oczy i takąż brodę. A kosztował tylko 1,8 mln zł.

Mateusz Cetnarski

Atak!

W ogniu walki wspierać, gole zdobywać, po golach koszulki zdejmować będą dla nas:

Cwetan Genkov (2,8 mln zł, nasz najdroższy piłkarz i kapitan )

Cwetan Genkow

Jakub Kosecki - 1,6 mln zł, prawdziwa okazja drogie Panie:

W rezerwie pozostają: Maciej Gajos, Łukasz Wójcik, Łukasz Gikiewicz i Dominik Budzyński.

A jak wygląda Wasza jedenastka?

Więcej o: