Anglia - Włochy: ciachowe konfrontacje na szczycie

Mecz dżentelmenów z elegantami, kopiących i pędzących z wirtuozami techniki, bolesnego piękna Claudio Marchisio z powalającą doskonałością Scotta Parkera. Będzie się działo.

Idole naszego dzieciństwa na zdjęciach z ich dzieciństwa

Anglia - David Beckham

David BEckham

Włochy - Paolo Maldini

paolo maldini

Mecz od mocnego uderzenia rozpoczynają Anglicy. Młody Beckham ustawia piłkę tuż przed narożnikiem pola karnego, podkręca tak jak tylko on potrafi, piłka przelatuje nad ustawionym w murze młodym Paolo, któremu niestety jeszcze brakuje trochę wzrostu i zmierza do bramki, gdy wtem rękawica nadlatującego Cesare Maldiniego przenosi ją nad poprzeczkę. Ale, ale... co robi tata w bramce drużyny juniorów?! Nieładnie! Sędzia nie ignoruje tych protestów i choć jest pod wrażeniem idealnej fryzury Maldiniego seniora, każe mu zejść z boiska i dyktuje rzut karny. Tym razem Becks zdobywa bramkę! Anglia na prowadzeniu.

Na rodzinnym spacerze

Anglia - Steven i Alex Gerardowie z córeczkami

Gerardowie

Włochy - Gigi Buffon, Alena Seredova i potomstwo

x

Anglia chce iść za ciosem, ale zdrowe rowery nie dają szans parkingowi samochodowemu. Buffon bez trudu broni strzał Gerarda i idealnym podaniem uruchamia zabójczą kontrę Włochów. Remis.

Kibice w miłosnych wyznaniach

Anglia

 

Włochy

Ojej. Nie mamy pojęcia, co się dzieje na naszym boisku, bo umarłyśmy i jesteśmy w niebie, gdzie kibicowskie chóry anielskie leją miód na nasze uszy. Albo dusze. Ale nie możemy być tak do końca martwe, bo mamy tu jeszcze coś do rozstrzygnięcia! Uff... wracamy, a tu na boisku 2:2! No jak to się mogło stać, obie drużyny zdobyły gole, gdy byłyśmy takie zasłuchane.

Zapierające dech w piersiach piękno, które kiedyś było brzydkim kaczątkiem

Anglia- Scott Parker

SCOTT PARKER

Włochy - Claudio Marchisio

Mały Claudio Marchisio

Żadna z drużyn nie chce odpuścić, dogrywka! Scott Parker był chyba brzydszym kaczątkiem od Claudio, ale to Włoch wyrósł na piękniejszego łabędzia. Marchisio wykorzystuje dodatkowe kilogramy Anglika, mija go bez wysiłku i zdobywa pięknego gola dla Italii! 2:3

Zaskakujące fanowskie propozycje stylistyczne

Anglia - Wayne Rooney

Włochy - Giorgio Chiellini

Brodaty rozbójnik Chiellini może i wygląda groźnie (aczkolwiek nie zgadzamy się z sugestią autora/autorki paintowej przeróbki, że ładniej!), ale gdy w polu karnym zjawia się Andy Carroll/Wayne Rooney/Andy Rooney/Wayne Carroll Wandy Roorroll, wszyscy kompletnie tracą głowę i długowłosy napastnik strzela wyrównującą bramkę! Anglia - Włochy 3:3.

O wszystkim zdecydują karne, które jak wiadomo są loterią i żadne konfrontacje nie będą odpowiadać za ich wynik!

Więcej o: