(Prawie) wszystkie WAGs polskiej reprezentacji

Ekscytujemy się całusami Shakiry z trybun, spacerami Ikera i Sary nad polskim morzem (którego zazdrości im Coleen Rooney), a tak mało znamy żony i dziewczyny naszych piłkarzy. Czas to zmienić!

Przemysław Tytoń

Bohater meczu z Grecją związany jest z tajemniczą Sylwią. Parze dwa miesiące temu urodziła się córeczka Maja.

Wojtek Szczęsny

O perypetiach miłosnych Wojtusia wiadomo chyba najwięcej. Bramkarz związany przez kilka lat z Sandrą Dziwiszek, prasę obiegały ich słodkie zdjęcia z wakacji...

 

 

Aż tu nagle przyszła słynna samotna studniówka Sandry, po której  bramkarzowi nie pozostało nic innego jak potwierdzić zakończenia związku. Wszystko wskazuje na to, że Wojtuś ciągle jest do wzięcia.

 

Tatjana Btinić i Sebastian Boenisch Tatjana Btinić i Sebastian Boenisch fot. Facebook.com

Sebastian Boenisch

Jak już w wielkim rozentuzjazmowaniu odkrywałyśmy parę dni temu, obrońca od 2009 roku związany jest z byłą Miss Austrii, a przy okazji byłą dziewczyną chorwackiego piłkarza Ivana Rakitićia, Tatianą Batinic. Status związku dwójki to sprawa trudna do ustalenia, niektóre źródła mówią o ślubie planowanym na przyszły rok, inne twierdzą, że młodzi ceremonię mają już za sobą.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA ŚLICZNEJ TATJANY >>>

Łukasz Piszczek

Obrońca Borussi Dortmund to kolejny kadrowicz z ustabilizowanym życiem rodzinnym. Łukasz i jego żona Ewa poznali się jeszcze jako nastolatkowie w szkole, obecnie mieszkają ze śliczna małą córeczką w ślicznym dużym domu pod Dortmundem.

 

Jak mieszkają państwo Piszczek zobaczyć możecie tutaj>>>

Damien Perquis

To będzie trudny slajd dla mnie, dla tych z Was, które razem ze mną rozwinęły w czasie Euro szaleńczy afekt względem Damiena, oraz Przemka Tytonia.

 

Polish goalkeeper Przemyslaw Tyton (L) celebrates with his teammate Polish defender Damien Perquis at the end of  the Euro 2012 championships football match Poland vs Russia on June 12, 2012 at the National Stadium in Warsaw.   The match ended in a 1-1 draw. AFP PHOTO / CHRISTOF STACHE        (Photo credit should read CHRISTOF STACHE/AFP/GettyImages)

Obrońca reprezentacji jest w szczęśliwym związku małżeńskim z piękną Pauline, z którą dorobił się dwójki potomstwa. Małżonka Damiena pracuje w banku, a jeśli chcecie się dowiedzieć o niej nieco więcej, Waszej uwadze polecamy jedno z ostatnich wydań "Pytania na śniadanie", które w ostatnim czasie odwiedziła.

 

Maciej Rybus

Modelki to chyba największa baza rekrutacyjna WAGs na świecie, również i w Polsce wśród dziewczyn piłkarzy można spotkać przedstawicielki tego zawodu. Jedną z nich jest Natalia Czubaj, partnerka Macieja Rybusa, która poszczycić może się w dodatku licznymi tytułami miss ( I Vice Miss fotomodelek Łodzi 2007, II Vice Miss Warszawy 2007, półfinalistka Foto Models Poland 2008).

 

Kamil Grosicki

Również żona Kamila Grosickiego, Dominika, zawodowo zajmuje się modelingiem.

 

Para ślub wzięła w 2011 roku, wspólnie wychowują córeczkę Maję. Pani Grosicka również dała się skusić na występ w telewizji śniadaniowej, który obejrzeć możecie tutaj>>

Eugen Polanski

Autor najlepszych recept na sukces biało-czerwonych (które niestety nie zostały zrealizowane) poślubiony jest Karolinie z którą ma dwóch synów: Tima i Lucę.

Ludovic Obraniak

Tak prezentuje się żona Ludovica, Laura.

Jakub Błaszczykowski, kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej na ostatni wolny weekend przed zgrupowaniem swojej drużyny wybrał Sopot. Przyjechał wraz z żoną i niespełna 3-miesięczną córeczką.
Błaszczykowski to jeden z najlepszych polskich piłkarzy. Na co dzień mieszka w Niemczech, gdzie gra w klubie Borussi Dortmund.
Jakub i jego żona zamieszkali w Grand Hotelu. Do Sopotu przyjechali ze swoją córeczką, Oliwią, która urodziła się 22 kwietnia tego roku.
Podczas obiadu w sopockiej restauracji 'La Vita' na Monciaku spotkali przyjaciela Jakuba, Tomasza Iwana, z którym kiedyś wspólnie grał w reprezentacji Polski. Jakub Błaszczykowski, kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej na ostatni wolny weekend przed zgrupowaniem swojej drużyny wybrał Sopot. Przyjechał wraz z żoną i niespełna 3-miesięczną córeczką. Błaszczykowski to jeden z najlepszych polskich piłkarzy. Na co dzień mieszka w Niemczech, gdzie gra w klubie Borussi Dortmund. Jakub i jego żona zamieszkali w Grand Hotelu. Do Sopotu przyjechali ze swoją córeczką, Oliwią, która urodziła się 22 kwietnia tego roku. Podczas obiadu w sopockiej restauracji 'La Vita' na Monciaku spotkali przyjaciela Jakuba, Tomasza Iwana, z którym kiedyś wspólnie grał w reprezentacji Polski. Namonciaku Exclusive

Kuba Błaszczykowski

W przypadku kapitana reprezentacji z pewnością niczym Was nie zaskoczymy: Kuba związany jest węzłem małżeńskim z Agatą, z którą ma 15-sto miesięczną córkę Oliwkę. Para poznała się siedem lat temu w jednym z częstochowskich liceum, sakramentalne "tak" wypowiedzieli sobie w 2010 roku.

 

Anna Stachurska, Robert Lewandowski i ich znajomi na wspólnym obiedzie, rozmawiają z dziennikarzem Sport.pl Przemysławem Iwańczykiem. Anna Stachurska, Robert Lewandowski i ich znajomi na wspólnym obiedzie, rozmawiają z dziennikarzem Sport.pl Przemysławem Iwańczykiem. Sport.pl

Robert Lewandowski

No i został nam jeszcze  nasz uroczy Bobek, którego narzeczonej - mistrzyni karate Ani Stachurskiej - nikomu już chyba przedstawiać nie musimy. (Ale jakby co, zrobiłyśmy to tutaj).

 

Natalia Siwiec (po lewej) Natalia Siwiec (po lewej) REUTERS/PASCAL LAUENER

Natalia Siwiec

A na koniec ciekawostka związana z najsłynniejszym obecnie polskim biustem kibicem piłkarskim, Natalią Siwiec. Modelka również ma w swojej karierze WAGsowy epizod, swego czasu spotykała się z byłym reprezentantem Polski Damianem Gorawskim. Prawy pomocnik związał się później z inną modelką, którą została mu odbita przez ... Radka Majdana (z aferą narkotykową w tle). Widzicie, this is (prawie) England.