Chorwacja - Hiszpania: ciachowe konfrontacje na szczycie

Gwarantujemy grad bramek.

W reklamie raczej uroczej, niż powalającej zmysłowością

Chorwacja - Luka Modrić

 

Hiszpanie - Gerad Pique

 

Luka szaleje na boisku już od pierwszych chwil, jest wszędzie, podaje, drybluje, rozgrywa, ale zawsze we właściwym miejscu i czasie wyrasta jak spod ziemi Gerard Pique. Po jednej z takich akcji rozpoczyna kontrę, która daje Hiszpanom rzut rożny. Po dośrodkowaniu Sily, Pikuś z rozbrajającym uśmiechem wbija głową piłkę do siatki i jest 1:0 dla Hiszpanii.

Tak, drogie Dziewczęta, to musiało się tak skończyć, bowiem, o ile reklama z Luką jest przezabawna, to przecież Gerard i jego "mucio, mucio" reklamują Ciacha!

Na zdjęciu ślubnym

Chorwacja - Niko i Somona Krancjar

Niko i Somona Krancjar

Hiszpania - Xabi i Nagore Alonso

Boda de Xabi Alonso con Nagore. Donosti  11.7.09 Foto  JOSE MARI LOPEZ

Nagore ma prześliczną sukienkę, Xabi trochę za dużo żelu na włosach. Niko i Simona przeuroczo się uśmiechają, ale za to państwo Alonso punktują dzieckiem na rękach. Było groźnie pod obiema bramkami, ale wynik się nie zmienia. W tej konkurencji remis, czyli 2:1 dla Hiszpanii.

Trener w stanie zagrożenia

Chorwacja - Slaven Bilić i piłka

Croatia's national soccer coach Slaven Bilic plays with a ball during a training session for the Euro 2012 at PGE Arena in Gdansk June 17, 2012. Croatia will play its third match of the Euro 2012 soccer championships against Spain in Gdansk, Poland on June 18. REUTERS/Juan Medina (POLAND - Tags: SPORT SOCCER)

Hiszpania - Vicente del Bosque i pikusiowy kopniak kung-fu

Spain's coach Vicente del Bosque (L) and Gerard Pique attend a training session at Gniewino during the Euro 2012 June 12, 2012. REUTERS/Juan Medina (POLAND - Tags: SPORT SOCCER)

Hmm, nie spodziewałybyśmy się takiego przerażenia na widok piłki ze strony człowieka, któremu futbolówka, jak mawia Andrzej Strejlau, nie powinna przeszkadzać. Tymczasem w obliczu zagrożenia ciosem karate trener del Bosque zachowuje stoicki spokój i  pogodny uśmiech. I z tym spokojem Pique wykańcza akcję po raz drugi, a Hiszpania prowadzi już 3:1. Czy Chorwaci się jeszcze podniosą?

Nieogoleni, niewyspani, na konferencjach prasowych

Hiszpania - Alvaro Negredo

Spain's Alvaro Negredo, gestures during a the press conference, at the Euro 2012 soccer championship in Gniewino, Poland, Saturday, June 16, 2012. (AP Photo/Alvaro Barrientos)

Chorwacja - Niko Kranjcar

Croatia's national football team midfielder Niko Kranjcar (R) gestures during a press conference with headcoach Slaven Bilic (L) and midfielder Luka Modric in Warka on June 7, 2012, on the eve of the Euro 2012 football championships opening.  AFP PHOTO / DIMITAR DILKOFF    (Photo credit should read DIMITAR DILKOFF/AFP/GettyImages)

Podnieśli się! Krancjar gubi stoperów, Jordi Alba z Sergio Ramosem spóźniają się z pułapką ofsajdową, a oniemiały z zachwytu Casillas nawet nie próbuje bronić. Chorwacja strzela bramkę kontaktową, 3:2!

Na plaży, z bardzo zniesmaczoną miną

Chorwacja - Darijo Srna

WORLD RIGHTS Croatian football captain Darijo Srna is seen holidaying with his wife Mirela Fori? in the Caribbean. 19/12/2011 BYLINE JAMES JENKINS/BIGPICTURESPHOTO.COM:  REF:001CAR/JWJ 001CAR/GS  USAGE OF THIS IMAGE OR COPY WRITTEN THAT IS BASED ON THE CAPTION, IS CONDITIONAL UPON THE ACCEPTANCE OF BIG PICTURES'S TERMS AND CONDITIONS, AVAILABLE AT WWW.BIGPICTURESPHOTO.COM STRICTLY NO MOBILE PHONE APPLICATION OR ?APPS? USE WITHOUT PRIOR AGREEMENT

Hiszpania - Fernando Torres

Fernando Torres

Wydawać by się mogło, że Hiszpani i Chorwaci morze muszą mieć we krwi. Nam przynajmniej tak się wydaje, ale możliwe, że to dlatego, że nasze biurka akurat zasłane są folderami biur turystycznych... w końcu Euro kiedyś się skończy, a wakacje każdemu potrzebne.

No ale to nie znaczy, że na widok morza każdemu uśmiech zamienia się w banan. Darijo jest wyraźnie niezadowolony z bezkresu błękitnej powierzchni, jaka się przed niem otwiera, Nando zaś wydaje się być znudzony swoim towarzyszem, którego ktoś bezceremonialnie wyciął ze zdjęcia. Pasja Srny wygrywa ze znudzeniem Torresa i tak oto mamy w tym meczu remis. 3:3. Chyba wiecie, co to oznacza.