Wybieramy najpiękniejszą siódemkę fazy zasadniczej Plusligi: atakujący

Za nami już pierwszy weekend spotkań w fazie play-off, ale my tu ciągle mamy ważne sprawy do rozstrzygnięcia. Przed nami jeszcze dwie pozycje do obsadzenia, dziś wybierzemy wspólnie atakującego.
Grzegorz Szymański Grzegorz Szymański azspw.com

Grzegorz Szymański

Proszę się tu nie pukać w głowę, bo niektóre z nas z nostalgią wspominają czasy, kiedy Grześ był gwiazdą reprezentacji i nie było takiej mamy naszych koleżanek, która by się w nim nie kochała. My byłyśmy wówczas na silnym etapie "Łukasz Kadziewicz" (tak, zostało do dziś), ale tak właściwie z perspektywy czasu jesteśmy w stanie zgodzić się z naszymi mamami.

Macus Nilsson

W dzisiejszych propozycjach generalnie będzie nostalgicznie - słabościowio, jak wiecie ja (ruby blue) mam ogromną słabość do Skandynawów, za którymi wskoczyłabym w, ekhm, krę na rzece. Atakujący Fartu Kielce jest Szwedem, i tak, to wystarczy.

Mikko Oivanen Mikko Oivanen naszemiasto.pl

Mikko Oivanen

Z tego powodu nie mogłoby zabraknąć w tym miejscu uroczego Mikko z Trefla Gdańsk, który dodatkowo wygląda totalnie jak mój kolega z liceum, w którym się przed dwa tygodnie potajemnie kochałam. (I nawet wypowiadał podobną ilość słów na minutę).

Igor Yudin Igor Yudin azsolsztyn.deal.pl

Igor Yudin

Australijczyk nie jest już nawet zawodnikiem AZS-u Olsztyn, nawet jak był to więcej straszył fryzurą niż grał, ale cóż, słabość pozostała.

Michał Łasko

Już miałyśmy napisać, że czas wreszcie na jakaś polską propozycję, widzicie, ciągle zapominamy, że Michaś to tak nie do końca nasz jest. Co nie zmienia, że jest jednym z głównych pretendentów do wygrania kategorii atakujących, prawda?

Mariusz Wlazły

Coś nam się wydaje, że w ostatnim czasie Mariuszowi przybyło więcej anty- niż fanów, ale pamiętajcie, że w tym plebiscycie oceniamy wyłącznie aspekt aparycyjny. Z tego powodu gwiazdy Skry Bełchatów nie mogłyśmy w tym miejscu pominąć.

Aleksandar Atanasijević Aleksandar Atanasijević Fot. Radosław Jo´z´wiak / Agencja Gazeta

Aleksandar Atanasijević

W przypadku głosowania na środkowego płakałam, bo nie mogłam wybrać pomiędzy Russelem a Kadziem (ciągle płaczę, ciągle nie wybrałam), teraz sens z powiek będzie spędzać mi rozstrzygnięcie między uroczym Bambino...

Antonin Rouzier

A pięknym Antosiem. Może to pomoże?